Сьогодні все більше людей знає про таке поняття, як каркасні будинки або споруди з СІП панелей. Це сучасний підхід до зведення житлових будинків, який дозволяє отримати результат швидко та створити унікальний об'єкт без зайвих зусиль.

По-іншому всі елементи споруди називаються домокомплект. Вони нагадують звичайний конструктор, який складається крок за кроком у великий просторий будинок для усієї сім'ї. Давайте детальніше розберемо, що таке домокомплект та якими характеристиками відрізняються подібні споруди?

Особливості проектування домокомплекту

Готовий проект будинку з СІП панелей називається домокомплект. Це перелік усіх складових елементів, які надалі будуть з’єднуватись докупи, утворюючи житловий об'єкт. Детальніше ознайомитися з особливостями та правилами проектування таких будинків можна за посиланням https://domocomplect.com.ua/domocomplect/.

Виготовляють ці елементи окремо на заводі після ретельного планування, вимірювання ділянки землі, вибору площі та форми майбутнього будинку тощо. На останньому етапі складові будинку привозять на об'єкт та з'єднують між собою. Це дозволяє зручно та швидко отримати готовий результат: будинки з СІП панелей зводяться буквально за кілька тижнів. При цьому служити можуть більше 50 років.

Технічні характеристики та переваги домокомплектів

Усі елементи домокомплекту виготовляються з СІП панелей, розмір та форма яких завчасно проектується на заводі. Товщина панелей буде залежати від їхнього призначення:

  • для даху зазвичай обирають більше товсті варіанти;
  • для стін обирають тонші: в межах 124-174 мм.

Окрім безпосередньо сендвіч-панелей, каркасні будинки складаються також з тепло- та шумоізоляції, елементів кріплення тощо. Зауважимо, що поняття домокомплект не включає у себе двері, склопакети, оздоблення та інженерні комунікації.

Серед основних переваг використання домокомплектів:

  • вигідна вартість будинків;
  • можливість отримати більшу внутрішню площу за рахунок нижчої товщини СІП панелей;
  • потрібно докладати менше зусиль на зведення будинку: елементи просто кріпляться між собою за завчасно узгодженим планом;
  • відсутність будівельного сміття на об'єкті;
  • високі показники міцності та зносостійкості.

Головне обрати перевірену компанію, яка займається виготовленням будинків та потурбуватися про теплоізоляцію майбутнього житла. Такий підхід дозволяє отримати якісний, красивий та довговічний результат.