Любите парити і вирішили, що настав час самостійно замішувати жижки? Рано чи пізно будь-який вейпер замислюється над тим, щоб почати робити самозаміси. Адже цей процес має величезну кількість переваг. Наприклад, ви можете підлаштувати рідину під себе, під свої смаки та уподобання. Не вибирати із заводських рідин найбільш підходящу, а зробити свою – ідеальну. У цьому творчому процесі ви можете експериментувати з дозуваннями та пропорціями, десь додати, десь розбавити. І якщо кінцевий результат вам чимось не догодить, завжди є можливість підкоригувати. У цій статті ми розповімо вам, що знадобиться для створення рідини з відмінним яскравим смаком і непоганою кількістю пари. Поїхали!

Для того щоб приготувати смачну рідину для електронних сигарет, вам знадобиться якісна основа. Основа для самозамеса від виробника Hysteria ідеально підійде під цей запит. У складі максимально очищені компоненти, а саме пропіленгліколь і рослинний гліцерин. Перший відповідає за яскравість смаку, а другий за пароутворення. База 60/40 - це чудова збалансована основа, яка підійде практично на будь-який пристрій, будь у вас потужний вейп або малопотужна pod-система. Також це відмінний варіант для того, щоб почати своє знайомство з самозамісом, зрозуміти чи підходить вам така база і чого хочеться більше – смаку чи пари. Багато залежить від вашої електронної сигарети. Якщо ви в минулому затятий курець, а зараз парите сольову заправку на под системі, то вам більше підійде база 50/50. А якщо ви віддаєте перевагу парити 24/7, випускати багато пари і тренуватися у випусканні кілечок, то база 70/30 без вмісту нікотину – ваш варіант. Але чи завжди з чогось необхідно починати, згодні?

Що ще входить до складу рідини?

Крім бази, а саме співвідношення PG/VG у рідині мають бути ароматизатори. Цей компонент обов'язковий, оскільки приємніше парити жижу, яка має певний смак та аромат. Це можуть бути кисленькі ягоди, соковиті фрукти, багатогранний тютюн або щось цікавіше – поєднання смаків із кількох категорій, які об'єднані в одну цікаву композицію.

Крім аромок, ви можете додати в заправку нікотин. Органічний нікотин може бути в складі готової бази разом з VG і PG, якщо ви не хочете додавати його самостійно. А ось сольовий доведеться заливати окремо.

Купити всі необхідні товари для самозамішування радимо в одному з найкращих вейпшопів України – інтернет-магазині Vaper`s Lab! З товаром ви можете ознайомитись тут