Розпочати власний бізнес в Ізраїлі можливо навіть для іноземців. Це дуже перспективна країна для розвитку фірми, але є деякі нюанси, які треба знати, щоб оформити все правильно і не наражати себе на великі штрафи.

Компанія Brodetsky Shmuel C.P.A готова надати консультацію, а також послуги аудитора і бухгалтера для відкриття і ведення бізнесу як громадянам Ізраїлю, так і іноземцям.

Що потрібно іноземцю, щоб відкрити бізнес в Ізраїлі?

У цій країні є досить чіткі правила для відкриття бізнесу. Щоб це зробити потрібно мати реєстраційний номер індивідуального підприємця в Ізраїлі, який співпадає з номером посвідчення особистості громадянина Ізраїлю (теудат зеут). Через те, що нерезиденти цього номеру не мають, зареєструвати бізнес на себе вони не можуть.

Як іноземцям відкрити бізнес в Ізраїлі? Для цього вони повинні знайти представника – резидента, який буде для податкових органів гарантом за подання звітності та сплату податків.

Хто може бути гарантом для іноземця?

В ролі гаранта іноземця для відкриття бізнеса можуть виступати:

  • фізична особа – резидент країни;
  • юридична особа зареєстрована в Ізраїлі.

Якщо ви обираєте фізичну особу, вона не обов’язково повинна входити в раду директорів чи займати якусь посаду у фірмі, не бере участі у прийнятті рішень, управлінні бізнесом, не має прибутку від доходів фірми тощо. Її відповідальність перед податковими органами передбачає окремий статус. Гарант несе відповідальність тільки за своєчасну, коректну, повну сплату податків. Для податкових органів Ізраїлю саме гарант вважається 100% власником бізнеса і несе відповідальність всією своєю власністю.

Тому знайти гаранта – фізичну особу вкрай важко, зазвичай на це погоджуються тільки близькі родичі.

Інший варіант – юридична особа. Зазвичай таким гарантом виступає трастова компанія. Її засновуються адвокати та аудитори. Вартість відкриття бізнеса через трастову компанію починається від 1000 шекелей/місяць і може перевищувати тисячі доларів.

Про що варто подумати перед тим як відкривати бізнес через трастову компанію?

  • Правильно обрати надійного партнера і перевірити чи не має він проблем з податковою.
  • Чітко визначити відповідальність сторін у договорі.
  • Переконатися що ви зможете виплачувати гонорари цій компанії.

В ідеалі трастова компанія бере на себе процес відкриття та реєстрації фірми, забезпечує юридичну адресу, підтримує зв'язок з державними органами.

У Brodetsky Shmuel C.P.A ви можете отримати докладну консультацію та рекомендації по відкриттю бізнесу в Ізраїлі.