Сети – це дуже зручний формат подачі суші, оскільки включають відразу кілька різних видів. Зазвичай такі набори розраховані на кілька людей, а найбільші на компанію.

Крім того, це чудова можливість спробувати щось нове та знайти для себе улюблені суші. Ще одна перевага сетів – їхня універсальність. Вони однаково добре підійдуть як для обіду в офісі, так і для романтичної вечері або звичайних посиденьок з друзями. Якщо ви вирішили замовити суші Львів, то вибір сети стане гарним рішенням.

На що звернути увагу при виборі

Перше, на що варто звернути увагу – розмір. Чим більше ваша компанія, тим більший сет слід вибрати. Водночас якщо ви збираєтеся посидіти лише вдвох, то можна зупинитися і на невеликому сеті, що включатиме до п'яти різних видів ролів. Якщо ви плануєте велику вечірку – краще відразу замовляти якомога більше.

Друге, на що варто орієнтуватися під час виборів – особистий досвід. Якщо у вас вже є улюблені суші, можна сміливо замовляти ті мережі, в які вони входять. Але якщо ви поки що не дуже добре знаєте, що вам подобається, а що ні, то краще вибирати такі варіанти, які включатимуть найпопулярніші суші чи роли. Зазвичай такі варіанти подобаються більшості людей, тому ви точно не залишитеся розчаровані. Спробуйте, Каліфорнію, Філадельфію, Драконів.

Третє, що варто врахувати, коли ви маєте намір зробити замовлення – наявність акцій. Багато закладів періодично пропонують вигідні пропозиції, які діють певні набори. А також акції, в яких ви можете отримати в подарунок додаткову порцію ролів, напої чи десерт. Дуже часто такі варіанти є дійсно вигідними і віддати перевагу буде мудро.

Перед тим, як робити замовлення, варто переконатися, що люди, з якими ви збираєтеся їсти суші, не мають алергії на який-небудь інгредієнт. Та й загалом, краще відразу перевіряти, що саме входить до складу сету, щоб потім щось із гарною назвою не виявилося для вас неприємним сюрпризом, оскільки ви не переносите цей продукт.

Останній фактор, але від цього не менш важливий, полягає у виборі закладу, де ви робитимете замовлення. Краще вибирати перевірені місця, де ви впевнена. Азіатська кухня у Львові добре представлена, тому знайти там те, що сподобається і задовольнить за рівнем якості буде досить просто.

Враховуйте всі перераховані вище фактори під час вибору, тоді вам буде набагато простіше визначитися з тим, який сет замовити. До того ж ви завжди можете додатково замовити щось ще.