З плином часу жінки помічають дрібні носогубні зморшки, опущення повік, брів та навіть появу другого підборіддя. А все тому, що м’язово-апоневротичний прошарок, з віком, починає розтягуватись, втративши свою пружність. Вони звертаються до салонів краси, де підтягують шкіру фракційним лазером, безінєкційною мезотерапією або за допомогою мікротокової терапії чи навіть хірургії.

На сьогодні є альтернатива -  SMAS ліфтинг. Революційний метод який запускає процеси регенерації колагенового та еластинового шарів обличчя, що ефективно повертає молодість та красу.

В чому секрет?

Апаратна технологія дозволяє безопераційно впливати на м’язовий каркас лиця, прибираючи проблемні зони. Ультразвук проникає глибоко в колагенові та еластинові волокна стимулюючи вироблення колагену, повернення їх пружності та відновлення втраченого овалу лиця. Сучасний прилад, оснащений програмою, завдяки якій фахівець точно визначає товщину епідермісу, м’язів та жирового шару в проблемних зонах, що дозволяє косметологу точно підібрати дієву глибину виконання процедури, яка дає максимально-стійкий ефект.

Результат має накопичувальний ефект, починає проявляти максимальну виразність вже через 2-3 місяці, та триває протягом 2-2.5 років. Залежно від індивідуального больового порогу, пацієнти можуть відчувати дискомфорт на сеансі. При необхідності фахівець може запропонувати місцеву анестезію.

Ліфтинг рекомендовано як жінкам, так і чоловікам в віці від 35 років, які мають гравітаційний тип старіння. Сеанс регенерації шиї, обличчя та декольте займає не більше 2.5 годин, щодо окремих частин тіла, то процедура триватиме 50-60 хвилин.

Переваги та недоліки СМАС-ліфтингу

Після процедури шкіра стає пружною, гладенькою, зникає дряблість і млявість, колір вирівнюється та наповнюється природним сяйвом, а також:

  • Вирівнюється лицевий контур.
  • Підіймається контур повік, брів та підборіддя, а також куточки губ.
  • Зникають чи стають менш помітними складки в носогубній зоні.

Звичайно, процедура не є альтернативою ботоксним ін’єкціям, гіалуроновим філерам та чудодійним уколам молодості, але чудово працює в комплексному поєднанні з ними.

СМАС-лифтинг має свої протипоказання та правила, яких треба дотримуватися. При правильному використанні апарату та вмілій професійності майстра клієнт не спостерігає ніяких побічних дій. Зрідка проявляються почервоніння, набряклість чи оніміння оброблених зон, що проходять дуже швидко.

Після сеансу не можна:

  • Використовувати скраби та агресивні засоби для догляду за обличчям.
  • Відвідувати сауни, парильні, бані та особливо солярій.

Бажано на протязі першого тижню в сонячну пору, наносити захисні УФ-крема на оброблені зони. Використовувати декоративну косметику виключно якісних виробників та з гіпоалергенним складом. До протипоказань відносять вагітність, лактацію, наявність ураження шкірного покриву та сильні алергічні реакції, прийом антикоагуляційних препаратів та вірусні захворювання, епілепсію.