Ще 20 років тому ніхто й уявити не міг, що колись більше не потрібно буде перетягувати навесні порвану на теплиці за зиму плівку або міняти скло, що розтріскалося. Такі незамінні, як тоді здавалося, матеріали залишилися у минулому. Поява стільникового полікарбонату поховала ці матеріали раз і назавжди.

Зайвий вихідний день на городі тепер можна провести раціональніше. Достатньо купити на https://www.modernpl.com.ua/uzgorod/ теплицю з полікарбонату, встановити її на ділянці та можна готуватися до багатого, і головне, екологічно чистого врожаю овочів у серпні.

Надійний захист від холоду та палючого сонця

Здатність полікарбонату накопичувати тепло завдяки повітряним пустотам усередині порожнин, дозволяє оберігати овочі від заморозків та туману. При цьому стільниковий полікарбонат має незаперечну перевагу - він рівномірно пропускає і розсіює сонячне світло і створює ідеальний мікроклімат усередині теплиці. І, звичайно, в жодному разі не забуваємо про УФ-випромінювання. Тільки полікарбонат здатний протистояти шкідливому впливу сонячних променів. Завдяки захисному верхньому шару на лицьовій стороні листа, овочі в теплиці захищаються від надмірної дії сонця.

Немає необхідності у фундаменті

Це особливо важливо, коли потрібно оновити землю для хорошого врожаю за пару років. Адже замінити ґрунт у теплиці з фундаментом у рази трудніше, ніж просто переставити каркас на нове місце. Тому всі теплиці з полікарбонату мають зварний каркас, який кріпиться до землі за допомогою Т-подібних ніжок та легко пересувається на нове місце.

Сучасний зовнішній вигляд

Зроблений з любов'ю старий дерев'яний каркас теплиці може зігріти серце, але не овочі. Досить потемнілий і місцями прогнилий від часу, він може надати городу легку вінтажність, але ніяк не привабити естетикою та функціональністю. Тому, купивши теплицю з полікарбонату, Ви однозначно покращите зовнішній вигляд своєї присадибної ділянки.

Довговічність

Широка популярність зварних теплиць із полікарбонату обумовлена ​​якраз терміном служби та безпроблемністю їх використання. Вони не вимагають обслуговування та служать до 25 років за умови дотримання правил монтажу. Встановивши теплицю з полікарбонату на ділянці один раз, можна збирати врожай щороку та не витрачати час на обслуговування парника з полікарбонату – заміну покриття, ремонт каркасу та інше.