Для залучення клієнтів на сайт можна піти двома шляхами: вкладати багато коштів в один канал просування і домагатися високого трафіку або розподілити бюджет між декількома каналами і отримати в результаті синергетичний ефект у вигляді ще більшого зростання відвідуваності.

Найбільш поширена комбінація каналів – пошукове просування (SEO) + контекстна реклама. У цьому випадку підвищується видимість у пошуку: сайт займає не нижче за четверту позицію у видачі за рахунок оголошення контекстної реклами, а також з п'ятої по десяту — за рахунок природного просування.

Зростання пошукової видимості залежить від бюджету на контекстну рекламу: що більше бюджет, то вище приріст видимості.

Якщо до контекстної реклами та SEO додати інші канали, то сайт отримає не тільки збільшення трафіку, але й інші переваги: ​​зростання впізнаваності бренду, покращення репутації, формування довіри до бренду та імідж лідера ринку.

Комбінуючи канали, власник сайту не просто підсумовує вигоди від них, а отримує більший ефект - користувач багато разів контактує з брендом, дізнається про пропозицію з різних джерел, що в результаті стимулює його вчинити очікувану від нього дію.

Але, щоб не просто приводити трафік на сайт, а й перетворювати відвідувачів на клієнтів, необхідно задіяти цілий арсенал методів просування. Не варто обмежуватися лише SEO та контекстною рекламою. Є безліч не менш дієвих методів – контент-маркетинг, SMM, управління репутацією та інші.

Універсальної формули розподілу бюджету між каналами просування немає — багато залежить від сфери та масштабів діяльності, рівня конкуренції, виділених коштів. У кожному конкретному випадку необхідно оцінювати доцільність витрат та розподіляти бюджет на основі аналізу ринку.

Виконання робіт «під ключ»

Унікальною особливістю компанії «EMBO Studio» є виконання всіх робіт, необхідних досягнення результату «під ключ». Це означає, що вам не доведеться додатково тримати у штаті програміста або співпрацювати зі сторонніми компаніями. Внесення всіх необхідних для успішного SEO редагування компанія бере на себе. Абсолютна більшість правок виконуються в рамках вартості робіт з просування сайтів київ.

Гарантія якості виконуваних робіт

Прикладаючи максимум зусиль, компанія гарантує кожному проекту зростання позицій за пошуковими запитами (високо-, середньо- і низькочастотним), збільшення цільового трафіку і продажів/замовлень з сайту.