Жива огорожа стає чудовою альтернативою глухим огорожам, парканам з каменю, металу, цегли. Екологічно чиста стіна дозволяє ефектно позначити межі ділянки, оригінально захистити свою територію, без штучних огорож облагородити ділянку або прибудинкову територію. Створення огорожі довіряють талановитим майстрам компанії Renesans Style. Професіонали розробляють проект, узгоджують його з замовником, використовують стійкі рослини та чагарники для створення рівної або фігурної (фантазійної) зеленої стіни.

Особливості живоплоту

Для створення практичної натуральної огорожі використовують зелені насадження. Для роботи майстри підбирають чагарники, рослини, навіть дерева, які висаджують щільно поруч (або навіть декількома рядами) по периметру ділянки або за певним задумом. Красиво виглядає паркан, який створюють з кучерявих квітів або рослин. Доброю опорою для розлогих гілок будуть шпалери або інші підпори. Для створення повноцінної загальної красивої картини замовляють укладання рулонного газону.

На створення живоплоту замовник витратить набагато менше часу, сил, коштів, ніж на зведення цегляного або металевого паркану.

Гарантовані переваги

Огорожа з живих рослин або квітів, дерев або чагарників не тільки красива, але й функціональна. Вона захищає прибудинкову територію, ділянку від шуму, вітру, пилу, поглядів перехожих або сусідів. Рослини виробляють кисень, створюють дивовижний мікроклімат, комфортні умови для нормального відпочинку на дачній ділянці.

До безперечних переваг відносять:

  • надійність та довговічність – для створення використовують стійкі до вологи й посухи, перепаду температур рослини;
  • відмінне маскування – жива огорожа здатна приховати будинок, споруди, господарські приміщення, тощо;
  • захист саду від звірів та сторонніх людей.

Створити свій власний рай на ділянці цілком можливо. У зеленої огорожі можуть звити собі гнізда птиці, рослини привертають увагу корисних комах, які запилюють квіти.

Вибір сортів рослин для живоплоту

Щоб оформить красиво прибудинкову ділянку, замовляють ландшафтний дизайн під ключ у Львові. Досвідчені майстри створюють як низькі (до 50 см), так й середні (0,5–2 м), високі (від 2 м) огорожі – за бажанням замовника. Для оформлення зеленої стіни використовують певні сорти рослин, чагарники. Жива огорожа може бути навіть їстівною (давати смачні та корисні плоди), але таку вибирають для ділянок, які розташовані далеко від траси.

Кращий вибір для створення зеленого огорожі – це хвойні дерева. Для високої використовують тую західну, білий або червоний дерен, ялину, сливу, бирючину, кизильник, вільху, вишню. Популярні також барбарис, жовта акація, сніжноягідник, чорноплідна горобина, чорний кизильник, ялівець, бузина, обліпиха, шипшина та глід, інше.