Багато людей замислюється над необхідністю придбати компактний, але дієвий пристрій, що може захистити від злодюжок чи агресивних тварин. І такий пристрій був розроблений - це ліхтарик електрошокер Police 1102.

Попри те, що його вага всього 220 грамів, він має багато засобів, щоб зупинити агресора:

  • потужний промінь світла, що може засліпити очі та дати можливість втекти чи викликати допомогу;
  • електричний двофазний розряд системи Duo Shok забезпечує можливість долати навіть шари одягу у 30 мм, що дає змогу зупинити навіть захищеного агресора чи лиходія, що одягнений у теплий одяг взимку чи восени;
  • цей самий розряд має оптимізовану потужність для знешкодження агресора на деякий час, викликає у нього запаморочення, біль та нездатність переслідувати чи нападати.

Які особливості моделі Police 1102?

Police 1102 має бездоганної якості протиударний корпус зроблений із металевого авіаційного сплаву. У ньому присутні алюміній і титан. Він витримує падіння, якщо ліхтарик вибили з рук.

Пристрій має акумулятор типу 18650. Це надійний тип елементів живлення. А його місткість 8800 mAh. Це означає, що батарея ніколи вас не підведе та буде здатна видати електричний розряд у необхідну хвилину.

Комплект має два зарядних пристрою, що дають змогу використовувати звичайну мережу 220 В. та вихід прикурювача авто.

Коли батарея буде мати повний заряд, блок живлення вимкне зарядний пристрій у автоматичному режимі. Тобто ви просто ставити свій ліхтарик шокер за зарядку, як звичайний гаджет та лягає спокійно спати. А вже зранку можна взяти його з собою.

Замовляйте його у магазині "Paralizator"

У нашому Інтернет-магазині "Paralizator" можна замовити справжні ліхтарики електрошокери Police 1102. Саме вони будуть відмінної якості та не підведуть у ту саму жахливу хвилину. До того ж у нас ви можете замовити їх по прийнятній ціні та з доставкою, яка вас влаштує.

Замовлення можна зробити одним дотиком, а наш консультант зателефонує майже одразу, щоб обговорити необхідні нюанси.