Я запізнююсь! Кожен із нас хоча б іноді вигукує цю фразу вранці, коли, потягнувшись від солодкого нічного сну, раптом різко розуміє, що прокинувся не за будильником, а набагато пізніше. На роботі чекає догана, маршрутка буде лише за годину. Що робити? Паніка! Власники автомобілів впевнено сідають за кермо і вирушають у дорогу. А ті, хто не має машини – йде на зупинку та очікує наступний автобус. Неприємна картина, погодьтеся? І може тривати день у день, бо не завжди виходить вчасно дістатися своїм ходом до призначеного часу через пробки та інші форс-мажори. А пам'ятаєте, як у дитинстві всі дітлахи любили ганяти самокатами? Швидкість, драйв, купа емоцій. Виробники самокатів не стали довго думати і вдосконалили «дощечку з колесами» настільки, що вона стала повноцінним засобом пересування. Так, наприклад, kugoo g1 від компанії Kugoo, який давно став незамінним другом для людей, які цінують кожну хвилину свого часу. Купити електричний самокат Україна можна на сайті kugoo-ua.com.

Чи є різниця, який самокат придбати?

                Не варто думати, що питання «де придбати самокат». Варто приділити трохи часу та уважно вивчити параметри майбутньої покупки. На сайті kugoo-ua.com представлена ​​вичерпна інформація щодо вибору самокатів, детально розписані параметри кожної моделі та способи догляду та обслуговування.

  • Сміливий та активний райдер, який обожнює швидкість, буде у захваті від моделей для райдерів – Kugoo G-2, G-1, Booster та M-5. Міцні колеса з ущільненою гумою, зручне управління на швидкості, вдосконалена гальмівна система та привабливий дизайн – фактори, які зроблять рутинну поїздку містом захоплюючою пригодою.
  • Потрібно з комфортом дістатися до роботи або забрати дитину із садочка? Тут знадобиться електросамокат дорослий. Моделі Kugoo S-3, M-4, M-2 та X-1 успішно впишуться у щільний графік повсякденних справ міського мешканця.
  • Підліток хоче освоїти модні трюки чи навчитися з легкістю долати тротуари? Магазин kugoo-ua.com пропонує модельний ряд легких та зручних трюкових електросамокатів для підлітків. Легка вага, яскравий дизайн, керування не потребує особливих знань – усім цим пунктам задовольняють моделі Kugoo Mini-2, S1-Plus, S3-Pro.
  • Бездоріжжя? А добиратися треба вчасно? Тоді електросамокат для бездоріжжя від kugoo-ua.com стане не лише помічником, а й другом, який допоможе у скрутну хвилину. Такі самокати мають покращену систему амортизації, легко нівелюють будь-які вібрації в дорозі, а потужна підвіска гарантує плавніший хід. З таким «позашляховиком» не страшні будь-які вибоїни та бордюри.

Електросамокат Kugoo – щоденне задоволення від руху.