В наш час ковід-сертифікат – це можливість вести привичне життя. Він необхідний для того, що працювати в «червоній зоні» без обмежень і фінансових втрат, для відвідування розважальних, торгових, культурних закладів, а також для виїзду за кордон для подорожі або по робочим питанням. Сьогодні у кожного є можливість отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію у режимі онлайн. Для цього достатньо звернутися на портал DecDoc, де робітники зроблять все необхідне, щоб ви отримати ковід сертифікат якнайшвидше.

Як отримати ковід сертифікат онлайн?

Є тільки два варіанта по отриманню сертифікату про вакцинацію від коронавірусу. По-перше – можна подати заяву самостійно при відвідування лікарні або за допомогою порталу Дія. По-друге – звернутися до лікаря, щоб він зробив це за вас.

Сервіс DecDoc – ваш помічник, який робить процедуру отримання сертифікат про вакцинацію від Covid більш простою. Потрібно виконати декілька шагів:

 • заповнити анкету онлайн;

 • оплатити невеликий збір за роботу спеціалістів;

 • отримати сертифікат про вакцинацію від Covid Новою Поштою.

Спеціалісти сайту DecDoc після отримання заявки передають її сімейному лікарю, у якого заключений договір з Національною службою здоров’я України. Це необхідний етап для перевірки завершення повного курсе щеплень за допомогою центральної бази даних від охорони здоров’я. Далі сімейний лікар друкую жовтий паперовий сертифікат про вакцинацію від коронавірусу, завіряє його власною печаткою, підписом. Додатково ставлять печатку поліклініки. Як тільки документ буде готовий, його відправляють до вказаного замовником відділення Новою Поштою.

Отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію

Міжнародний ковід-сертифікат – паперовий документ, який видається за отримання повного курсу вакцин. Він потрібен для виїзду за кордон. Отримати також можна online зручним для вас способом.

Звернутися до сайту DecDoc може кожен. Є кілька плюсів:

 • економія часу – самостійно нічого, окрім заповнення коротенької анкети та отриманні готового документи на Новій Пошті робити не потрібно;

 • висока зручність – не буде потреби в тому, щоб піти до лікаря, чекати в чергах, тратити власні сили;

 • безпечність – відвідування лікарні не потрібно, тому ризиків захворіти немає.

Паперовий сертифікат про вакцинацію для виїзду за кордон

У міжнародному ковід-сертифікати вказають наступні дані?

 • назва вакцина;

 • виробник;

 • номер партії;

 • дату щеплення;

 • кількість отриманих зон.

Всі дані також вносяться до служби охорони здоров’я України. Отримати можуть люди, які уклали декларацію з сімейним лікарем. Якщо її немає, краще звернутися за допомогою сайту DecDoc, де робітник зробить все необхідне.

Важливо! Ви отримуєте ваш паперовий міжнародний ковід-сертифікат для виїзду закородон у той же день при оформлені замовлення до 16:00 або ж на наступний день, якщо звертаєтеся після 16:00. Свідоцтво відправляється Новою Поштою та зазвичай приходить до отримувача за 1-2 дні.

Без сертифікату про вакцинацію від ковід буде складніше виїхати за кордон, потрібно буде тратити кошти на постійні тести на коронавірус. А відвідування ресторанів, кафе, ТРЦ тощо взагалі буде неможливо при знаходженні в червоній або жовтій зоні епіднебезпеки.