Гори та ліс – ідеальне місце як для зимового, так і для літнього відпочинку. Мальовничі околиці, дика природа серед лук, лісів і вершин, розвинена туристична інфраструктура - все це робить Трускавець, та його околиці привабливим місцем для відпочиваючих. На особливу увагу тут заслуговує й сам Трускавець. Де і чому варто зупинитися у цьому місті?

Одне з найвідоміших серед туристів міст Закарпаття – це, безперечно, курортний Трускавець, розташований неподалік Львова. Дізнатися детальнише можно на сайті http://mixtour.lutsk.ua/zakarpattia/. Як популярна лікарня місто стало відоме ще в 18-19 століттях, при цьому багато мандрівників відкрили для себе ще багато нового і в історичному плані.

Якщо ви шукаєте «джерело вічної молодості», Трускавець може запропонувати щось унікальне у цьому плані - знамените омолоджуюче джерело «Юзя», розташований у межах міста, відомий далеко поза нашої країни.

З цим місцем пов'язано безліч легенд та переказів. Найзнаменитіша говорить про історію з місцевою дівчиною Юзей, яка, на відміну від своїх однолітків, не могла похвалитися особливою красою. Вона була досить закритою і сором'язливою, тому весь свій вільний час проводила далеко від людей у лісі біля джерела.

Трускавець — містечко маленьке і красиве, навіть за тиждень ви не раз пройдете його вздовж, упоперек та навколо. Тому не варто забувати про зручне взуття, тому що на шпильках буде дуже тяжко гуляти містом.

Що робити у Трускавці?

Це залежить від ваших інтересів, але, в принципі, розваги можна підібрати на будь-який смак. Першого дня після приїзду вам проведуть ознайомлювальну екскурсію з містом, покажуть знакові місця, розкажуть історію.

Трускавець у 2022 році

Місто курортне, серед туристів досить популярне, так що там багато ресторанів та барів. Є «Львівська шоколадниця», «Карамельна майстерня», «П'яна вишня» у самому центрі, кав'ярні. Для тих, хто любить закуповуватись у великих магазинах, є супермаркети. Для дітей – атракціони. Для шопоголіків - фірмові магазини. Тобто кожен зможе не тільки насолодитися красою цього міста, але і задовольнити свої інтереси.