Подорожувати Україною стає все більш трендовим заняттям, бо саме Україна дарує яскраві враження від неповторних краєвидів та історичних пам’яток. Кожна людина самостійно обирає спосіб подорожування – хтось надає перевагу подорожувати на своєму автомобілі, а хтось вважає за краще скористатися послугами автобусної компанії. Саме компанія «МіксАвто» пропонує послуги з перевезень по Україні на сучасних автобусах Mersedes, Neoplan, Van-Hool. На сайті https://avtobus.lutsk.ua/ можна отримати вичерпну інформацію щодо організації будь-якої поїздки.

Одним із популярних напрямків на цей час є Трускавець. Саме Трускавець вважається найцікавішим курортним місто Закарпаття. Його називають «здравницею» і це не безпідставно. Про надзвичайні властивості трускавецьких мінеральних вод можна складати легенди. Ця вода зцілює, як справжній лікар, позбавляючи від ниркових кольок, виразки шлунку, подагри та ін.

Особливості організації турів до Трускавця

Компанія «МіксАвто» зі всією відповідальністю ставиться до кожної поїздки, намагається взяти до уваги найдрібніші побажання клієнтів,щоб подорож вийшла дійсно ідеальною. Кожен водій компанії має достатній досвід роботи, ввічливі та уважні до пасажирів, вміє навіть в екстремальній ситуації поводитися адекватно та бути уважним в дорозі. Кожен автобус проходить найвимогливішу перевірку на наявність технічних недоліків, а водії проходять суворий та прискіпливий медичний огляд.

Трускавецькі «цікавинки» від «МіксАвто»

  • Дельфінарій «Оскар» - цікавий спосіб провести час із дітьми та насолодитися яскравими виступами найрозумніших істот – дельфінів.
  • Бювет №1, мінеральні води якого здатні відновлювати здоровя у найкоротші терміни.
  • Парк ландшафту «Підгіря» підкорить неймовірними рослинами та оформленням території.
  • Художній музей Трускавця стане цікавим посібником з вивчення історії цього курортного міста.