Раптова поломка автомобіля, аварія – типові ситуації на дорогах. І всі вони потребують замовлення евакуатора. Наша професійна служба евакуації працює цілодобово і готова направити спецмашину в будь-який район міста та за його межі. Досвідчені водії підготують ваш автомобіль до евакуації, доставлять його у вказане місце швидко та без пошкоджень.

Ваші переваги роботи з нами

1.Швидкість: приїдемо за 20-30 хвилин (і навіть швидше, залежно від дорожньої ситуації). Наші професійні водії спритно об'їдуть усі пробки на шляху до вас.

2.Працюємо цілодобово, 7 днів на тиждень. Ви можете телефонувати нам навіть вночі.

3.Вартість послуг відповідає найвищій якості евакуації у місті. У нас працюють не просто водії, а професійні фахівці з навантаження та евакуації. Їх великий досвід роботи допомагає вирішити найважчі та неможливі ситуації при дбайливому ставленні до вашого авто.

4.Ми несемо повну матеріальну відповідальність за вашу автотехніку при її завантаженні, перевезенні, розвантаженні. Нерідко нам довіряють дорогі авто вартістю навіть кілька мільйонів гривень.

5.Ціна евакуатора, озвучена по телефону, є остаточною. Сума обумовлюється перед поїздкою і може змінюватись лише за вашою ініціативою (зміна пункту доставки, час очікування та інше).

6.Перевеземо будь-який тип техніки. Наш автопарк надає послуги евакуатора для доставки до місця експлуатації, стоянки, в автосервіс для: легкових автомобілів, вантажних та пасажирських авто спецтехніки: катків, міні-тракторів чи іншої самохідної техніки мотоциклів, квадроциклів, снігоходів, будь-якої іншої вузькопрофільної техніки яхт, катерів та іншої водної техніки

7.Надання звітних документів. Наша компанія працює офіційно і завжди надає всі необхідні звітні документи як для вашої бухгалтерії, так і страхової компанії для відшкодування витрат на послугу евакуації.

Для замовлення евакуатора необхідно зв'язатися з нашим диспетчером за телефоном та повідомити такі дані:

  • ім'я;
  • контактний телефон;
  • марку машини та її місцезнаходження;
  • характер ушкоджень;
  • місце, де ви хочете евакуювати автомобіль;
  • бажаний час подачі евакуатора.

У водія при собі повинні бути документи, що засвідчують особу, документи на право володіння або керування транспортним засобом. Ви можете замовити евакуатор на сайті нашої компанії. Для цього потрібно заповнити анкету, після чого найближчим часом зв'яжуться з вами наші фахівці, які повідомлять про вартість, час та умови транспортування.

Наша компанія гарантовано швидко та безпечно доставить ваш несправний чи аварійний автомобіль у будь-яку точку міста. З нами ви можете заощадити як час, так і гроші.

Замовляйте евакуатор у м. Рівне на нашому сайті.