На українських дорогах ми все більше бачимо автомобілів, бо це дає перевагу та свободу пересування. Безпека кожного учасника дорожнього руху залежить від знань правил дорожнього руху та навичок водіння. Для тих, хто бажає приєднатися до автолюбителів, але ще не освоїв водіння, варто пройти курси водіння у Львові. скориставшись послугами автошколи LeoGart, яка має сертифікат про державну акредитацію. В автошколі можна пройти навчання за категоріями: А – мотоцикли, В – легкове авто, С – вантажні автомобілі. Пропозиція орієнтована на людей, які хочуть навчитися керувати автомобілем швидко і за правилами.

Для запису на курси необхідно надати:

Паспорт, ІПН, медичну довідку про відсутність медичних протипоказань до водіння, 2 фотографії формату 3,5×4,5см.

Чому варто користуватися послугами автошколи?

1. Інноваційна та одночасно ефективна форма навчання з індивідуальним підходом до студентів. Навчальні заняття проводяться у невеликих групах, щоб забезпечити зручність та комфорт навчання. Інтенсивне навчання збільшує шанси на складання іспиту з першої спроби. Це, безумовно, чудова мотивація.

2. Викладачі з великим досвідом та знаннями.

3. Навчальні автомобілі з механічною та автоматичною коробкою передач у відмінному технічному стані, що дозволяють підвищити рівень навичок керування без проблем. Для водія-початківця управління автоматом набагато безпечніше і менш напружене, воно дозволяє зосередити більше уваги на дорогу. Практичні заняття проходять на маневровому майданчику і в дорожньому русі з урахуванням найчастіше використовуваних екзаменаційних маршрутів.

4. Гнучка цінова політика з акційними знижками.

5. В автошколі постійно працюють над покращенням якості послуг, тому тут одні з найвищих показників складання теоретичних та практичних іспитів. Школа оснащена сучасними навчальними посібниками, щоб учні могли здобути найвищий рівень знань. Після проходження програми курсу, студент складає внутрішній іспит з теорії та практики.

Автошкола LeoGart у Львові спеціалізується на якісному навчанні у невимушеній та доброзичливій атмосфері, яке допоможе досягти успіхів на іспиті та отримати посвідчення з першої здачі. Пріоритет школи – пропонувати послуги найвищої якості. У вас залишились запитання? Скористайтеся контактними телефонами для консультацій. На вас чекає кращий сервіс та вигідні умови навчання.