Утеплення фасадів з використанням технології "Мокрий фасад" дозволяє зменшити втрати тепла. Таке рішення підходить під різноманітний дизайн фінішної поверхні. Відрізняється стійкістю до зовнішніх факторів: вода, ультрафіолетове проміння, низькі температури, механічний вплив.

Ефективність технології підтверджена на практиці. Її використовують для утеплення приватних будинків, різноманітних комерційних приміщень та багатоквартирних будинків. За 20 років компанія "Fasad" встигла реалізувати близько 600 проектів і левова частка припадає саме на цей метод.

Особливості утеплення

Технологія "Мокрий фасад" реалізується з використанням в якості утеплення мінеральної вати або листів пінополістиролу. При цьому тип утеплювача підбирається залежно від особливостей конкретного проекту. Мінімальна товщина шару 3 см.

Система утеплення має кілька шарів, послідовність яких забезпечує потрібний ефект:

  1. Полімерний клей.
  2. Теплоізоляційна плита.
  3. Дюбель для додаткової фіксації.
  4. Сітка для армування.
  5. Полімерна грунтовка.
  6. Декоративна штукатурка.

Важливим моментом при нанесенні утеплювача є підготовка поверхні. Перепади не мають бути більшими ніж 2 см, щоб не утворювалися щілини. Вони можуть стати причиною появи конденсату взимку і призведуть до втрат тепла і накопичення холодного повітря. Поверхня ретельно зачишається, на ній немає бути слідів інших клеїв і речовин, які впливають на зчеплення. Інакше після нетривалої експлуатації, утеплювач почне відклеюватися пластами.

Мінеральна вата або пінопласт наносять на клей і додатково фіксують дюбелями. Товщина утеплювача підбирається індивідуально залежно від товщини стін та їх матеріалу. Через день після фіксації утеплювача наносять спеціальний армуючий клей і сітку. При цьому товщина клейового шару між плитами і сіткою має бути не менше 2 мм.  Армування потрібне, щоб забезпечити стійкість системи утеплення від механічного впливу. Цей шар наносять в похмуру бездощову погоду. Фіксація утеплювача та всі подальші роботи виконуються при температурі навколишнього середовища від 5 градусів.

На армуючий шар після висихання наносять штукатурку з подальшим оздобленням фарбою. Якщо дотримана технологія нанесення, тоді забезпечується стійкість до дії води, низьких температур, фасад зберігатиме вигляд і теплоізоляційні властивості роками.

Ціна на утеплення фасадів формується в залежності від матеріалів які використовуються та професіоналізму майстрів. Щоб дізнітись ціну по Львівській області, перейдіть за посланням: fasadu.com.ua