Ви ніколи не замислювалися, скільки книг ви прочитуєте за місяць чи за рік. Якщо вірити статистиці, в середньому за все життя людина читає близько тисячі книг, але є і такі, кого література не цікавить зовсім. Причини подібної байдужості можуть бути абсолютно різними, а от результат один і, на жаль, аж ніяк не радісний.

Розширити кругозір

Той, хто сказав, що знання - це сила, був абсолютно правий. Життя змушує нас підлаштовуватися під пропоновані обставини, і часто впоратися з ними допомагають тільки напрацьовані роками навички та знання. Незважаючи на те, що сучасний світ пропонує вам масу альтернативних джерел інформації, книги на сайті ranok.ua заходьте як і раніше залишаються найкращим з них. Завдяки їм можна не тільки дізнатися щось нове, а й навчитися якісному аналізу того чи іншого явища.

До речі, британські вчені з'ясували, що наші розумові здібності безпосередньо залежать від обсягу прочитаних за все життя книг. Дивно, але факт: між навичками читання і когнітивними можливостями людини простежується чітка залежність.

Розвинути уяву

Мистецтво кінематографа позбавляє вашу фантазію можливості попрацювати в повну силу - режисери та продюсери подбали про візуалізації тексту за вас. Що стосується книг, то читачеві доводиться підключати уяву і буквально створювати власні світи на базі того, що пропонує художня література. Так що читання не тільки розширює ваші пізнання в різних областях, але й дозволяє розвинути креативність і нестандартне мислення, а ці навички можуть виявитися дуже корисними.

Поповнити словниковий запас

Якісна література дозволить вам урізноманітнити своє мовлення новими словами і виразами, зустріти які в повсякденному житті практично неможливо. Не дарма кажуть, що для того, щоб вивчити мову, потрібно ціле життя, навіть тим, для кого вона є рідною. Читання ж допоможе вам наблизитися до ідеалу.

Розвивати емоційний інтелект

Чим частіше ви берете в руки ту чи іншу книгу, тим більше дізнаєтеся про навколишній світ, однак непогано було б навчитися застосовувати отримані знання в реальному житті. Інтелектуальна база - добре, можливість їй скористатися в потрібний момент - безцінне. Регулярне читання книг для розвитку дозволяє краще формулювати власні думки. Завдяки книгам з'являється можливість розширити коло спілкування, стати цікавим співрозмовником і почати отримувати задоволення від взаємодії зі світом.