Львів один з найдавніших і прекрасних міст західної України, в цьому році відзначений в десятці найкрасивіших місць Європи для обов'язкового відвідування туристами. Сюди з'їжджаються екскурсії з усіх регіонів України, а так само місто популярний серед російських туристів та іноземців.

Замовити екскурсію по Львову можна за посиланням https://fest-tour.com.ua/inlviv/!

Львів є унікальним у всьому, приїжджаючи потрапляєш в справжнє старовинне європейське місто, тут панує особлива атмосфера романтизму, а приголомшливі архітектурні шедеври, сприяють зануритися після галасливого мегаполісу в гармонію у затишок древніх вузьких вуличок з безліччю смачних кав'ярень.

Серед українських туристів, Львів став популярним туристичним маршрутом на вихідні. У різних містах, туристичними агентствами, розробляються цікаві тури з відвідуванням історичних Львівських пам'яток, але в більшій мірі, Львів відвідується все ж, як самостійна екскурсія, економлячи при цьому гроші мандрівника.

Планувати поїздку до Львова коштує як мінімум на два повних дні, а в ідеалі, тут зупинитися на чотири дні, і відвідати замки знаменитої «Львівської Золотої підкови».

Так як місто є історичним і культурним надбанням України, туристів тут завжди багато в будь-яку пору року. При поганій погоді (а Львів славиться ранковими туманами і дощовими днями) завжди знайдеться великий вибір музеїв, соборів, костьолів, арсеналу, тут, що не будинок так архітектурний шедевр. Чого тільки коштують відвідини кожної Кам'яниці по периметру площі Ринок!

Великою популярністю Львів користується у романтиків, молодят, які так люблять проводити тут медовий місяць або ж брати участь в романтичних вечірніх екскурсійних турах.

Кожен відпочиваючий зможе знайти собі заняття до душі, починаючи від відвідування святих місць, історичних пам'яток, архітектурних шедеврів, закінчуючи гастрономічними і винними турами з дегустацією найсмачнішого сиру, баноша, традиційних страв, пива і вина.

Плюси відпочинку у Львові

  • одне з найкрасивіших міст Європи, любителі фотозйомки, гарненько заряджайте свої фотоапарати, адже куди не глянь всюди пам'ятка архітектури або цікавий історичний об'єкт;
  • кожен день ви маєте можливість гуляти по старовинних вуличках Старого міста, знайомиться з історією;
  • кавові гурмани зможуть насолоджуватися найсмачнішою кавою.