Керамічну плитку можна використати для обробки підлог та стін в різних приміщеннях, а також відкритих терас за умови, що вона має відповідні технічні параметри. Залежно від місця нанесення вона повинна бути більш менш схильна до дії вологи, механічної, термічної та хімічної дії. Leoceramika – інтернет-магазині якісних оздоблювальних матеріалів для ремонту. В асортименті магазину великий вибір керамічної плитки для кухонь, ванних кімнат, технічних приміщень та басейнів. «Лео Кераміка» – це гарантія якості, швидкість доставки, економія грошей та клієнтська підтримка.

На що слід звертати увагу при виборі керамічної плитки

Керамічну плитку найчастіше вибирають для обробки різних поверхонь не лише тому, що вона доступна у багатьох модних малюнках, але, перш за все через практичність - вона водостійка, довговічна та легко миється. Проте, певні моделі можуть відрізнятися залежно від способу виробництва деякими особливостями, про які слід пам'ятати, щоб керамічна плитка відповідала індивідуальним очікуванням.

З
-за різних технічних параметрів та певних особливостей тієї або іншої керамічної плитки при виборі матеріалу для обробки стін або підлоги в конкретному місці треба звертати увагу не лише на декоративні аспекти, але передусім на те, як буде служити поверхня. Варто познайомитися з параметрами, що описують:
-
водопоглинання;
-
стійкість до плям та хімічних речовин;
-
до стирання;
-
стійкість до перепадів тиску й температури.
Врахувавши ці аспекти, ви будете упевнені, що керамічна плитка для кухні або для ванни відповідає усім вимогам.

Найпопулярніші види керамічної плитки

1. Глазур
Використовується для стін та корпусу сантехніки, тобто там, де менше ризик ушкодження.
Настінна керамічна плитка тонша й крихкіша, але вона демонструє відмінну стійкість до хімічних речовин, тому з неї можна видалити будь-який бруд. Крім того, глазур має низьке водопоглинання, тому добре підходить для керамічної кухонної плитки, а також для ванної кімнати.

2.
Теракота
П
литка з очищеної дрібнозернистої глини з додаванням інших мінералів, призначена в основному для підлог, рідше для стін. Теракота стійка до механічних ушкоджень й навантажень, але менш міцна, ніж керамогранит.

3. Керамогранит
Керамічна підлогова плитка з суміші натуральної сировини (польовий шпат, каолін, біла обпалювальна глина, кварцевий пісок й з додаванням барвників), сформована в пресах та обпалена при високій температурі. Вона
набагато твердіша і добре працює навіть в найскладніших умовах. Стійка до ушкоджень та перепадів температур, тому її можна використовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх підлог, а також для сходів.