Потрібно відразу сказати, що міжкімнатні двері, які представлені в нашій компанії на офіційному сайті https://market-dveri.ua/uk/mizhkimnatni-dveri-k3/ підрозділяються на підвиди. Основна їхня відмінність полягає в матеріалах виготовлення.

Види міжкімнатних дверей

Всі міжкімнатні двері підрозділяються на групи за такими критеріями:

По пристрою - бувають фільончасті та щитові двері. Фільончасті міжкімнатні двері досить складні в своїй конструкції. Вони складаються з різноманітних частин, які разом утворюють малюнок. Останнім часом такий тип дверей знову почав набирати популярність. Це пов'язано з тим, що у великих містах нашої країни стало збільшуватися число новобудов. Люди при облаштуванні квартир використовують саме цей тип дверей. Щитові міжкімнатні двері є найстарішими серед всіх видів. Вони складаються, як правило, з дерев'яного каркаса та панелей МДФ.

За способом відкриття - існують одностулкові, розсувні, складні двері. Одностулкові міжкімнатні двері в каталозі - це класичний варіант. Вони встановлюються на петлі і легко пересуваються по ним. Мінусом таких дверей є те, що вони займають багато потенційного місця в кімнатах. Розсувні двері займають менше місця. Вони встановлюються на спеціальні ролики, які при русі направляють двері паралельно стіні. Також слід сказати про те, що всі двері слід поділяти на групи по обробці та матеріалом виготовлення. За матеріалом виготовлення міжкімнатні двері бувають:

  • з масиву;
  • шпоновані;
  • пластикові;
  • ламіновані;
  • скляні.

При виробництві міжкімнатних дверей з масиву використовується певна порода деревини. Цей тип відносять до дорогого та преміальному класу, їх виготовляють за індивідуальним замовленням. Шпоновані двері - підвид дверей з масивів. Вони виготовляються шляхом наповнення середини тирсою, а по краях залишаються дошки з цінних деревних порід. Такі міжкімнатні двері сильно страждають від вологи та температури. Пластикові міжкімнатні двері є найбільш стійкими. Такі двері виготовляються з пластика, якому надають вид дерева. Подібні міжкімнатні двері мають високу міцність та вологостійкість.

Де купити міжкімнатні двері?

Міжкімнатні двері в каталозі на офіційному сайті представлені в широкому асортименті. Тому після відвідування сайту нашої компанії відпаде питання про те, де купити міжкімнатні двері. Двері від нашої компанії досить якісні та надійні, тому їх купівля саме у нас стане дуже вигідним вкладенням.