Сонячні батареї для дачі дозволяють економити електроенергію, при цьому від них не потрібно дуже велика потужність. На дачі зазвичай не так багато електроприладів, і вони не використовуються постійно. Інша справа - заміські будинки постійного проживання, для них потрібні більш потужні комплекти батарей.

Якщо ви вирішили купити сонячні батареї для дачі, вас чекають деякі клопоти щодо вибору та встановлення, але це окупається економією в майбутньому. Встановивши сонячні батареї на дачі, ви зможете вирішити проблему постачання енергією приладів освітлення, холодильника, різних інструментів, телевізора, побутової техніки. Потужність комплектів сонячних батарей для дачі, запропонованих на сайті https://www.atmosfera.ua/uk/ в середньому становить 250-10 000 Вт. Досить популярні сонячні батареї на дачу 3 кВт та 10 кВт.

Ефективність комплекту сонячних батарей залежить не тільки від типу та кількості фотоелементів, а й від місця установки особливостей падіння та заломлення сонячних променів. Щоб ефект був максимальним, краще розміщувати сонячні батареї з південного боку дачного будинку. Кут розміщення батарей зазвичай збігається з географічною широтою. Вибираючи сонячні батареї для дачі, орієнтуйтеся на середньодобову норму споживання електрики. Також необхідно врахувати запас на випадок похмурої погоди. Для забезпечення потреба в один кіловат, необхідна сонячна батарея, яка має продуктивність не менше 200 Вт, а для повноцінного автономного енергопостачання дачі будуть потрібні батареї більшої потужності.

Що входить в комплект сонячних батарей для дачі?

  • сонячні модулі (панелі);
  • інвертор;
  • акумулятор (один або кілька, в залежності від потужності).

Щоб зменшити навантаження на мережу, бажано використовувати енергозберігаючі лампи в освітлювальних приладах, а також побутову техніку з класом енергоспоживання А, А+.

У каталозі компанії представлені комплекти сонячних батарей для дачі різної потужності. Наші сонячні батареї підходять не тільки для дачних будинків сезонного проживання, а й для заміських будинків постійного проживання.

Плюси та вигоди систем автономного освітлення на сонячних батареях

  • Незалежність від централізованих мереж;
  • Можливість облаштування освітлення на віддалених, важкодоступних ділянках;
  • Немає необхідності в складному монтажі, на відміну від традиційного освітлення;
  • Довгий термін служби;
  • Невеликі витрати при експлуатації.