Гарне зелене подвір’я біля власного дому – це вже давно не розкіш лише графських угідь. Та, якщо Ви обожнюєте сади й смарагдові газони, – у Ваших венах точно тече непроста кров! А хіба гоже графам свої садиби власноруч поливати?

Та жарти жартами, а говорити будемо про серйозні речі: про ті, які справді зроблять Ваше життя простішим. Адже одним з найактуальніших у літній період завдань власників саду, городу чи встеленого газоном подвір’я– це вчасне зрошення території, яке забирає у нас чимало часу й зусиль.

Та, якщо ще кілька років тому ми поливали наші рослини з відер і велетенських лійок й навіть не задумувались про інші можливості, то сьогодні чудо-техніка пропонує нам рішення - автополив!

Системи автополиву набирають в наш час шаленої популярності. Саме їх все частіше встановлюють для поливу не лише на територіях сільськогосподарського призначення, а й у особистих садах чи на подвір’ях власного дому.

Які вони, чудо-системи автоматичного поливу?

Давайте розберемось у тому, що ж являють собою ці чудо-системи. Автоматичний полив – це система різновиду інженерно-технічних комплексів, що забезпечує зрошення газону чи рослин в автоматичному режимі без необхідності додаткового контролю людини.

Основною перевагою автоматичного поливу є дистанційне керування системою. Ваш комп’ютер, датчик дощу або ж вологості грунту самостійно контролюватиме полив.

Лише задайте відповідні параметри (час, частоту, інтенсивність, тривалість), і будьте спокійними: Ваш полив точно відбудеться вчасно.

Які ж види систем автополиву існують?

Автоматичні поливи бувають трьох видів: дощувальні, крапельні та комбіновані.

Дощувальні автополиви можна назвати універсальним видом систем автоматичного поливу, адже підходять вони для територій з різноманітними характеристиками. Спосіб подачі води у даній системі найбільш нагадує природній процес зрошення під час дощу.

Крапельна система, в свою чергу, є економнішою. Вона обережно використовує ресурс води, що означатиме й скорочення фінансових витрат. Основною відмінністю крапельного від дощувального зрошення є те, що при крапельному зрошенні система подає воду прямісінько під корінь рослини.

Комбіновані автоматичні поливи, як випливає і з назви, частково поєднують в собі дві попередні системи.

Обираємо систему автоматичного поливу – на що звернути увагу?

Перш ніж встановлювати певну систему автополиву варто, звичайно, зважити особливості рослин, щільності насаджень та потреб зрошення певної території.

Та, якщо Ви давно мрієте про відпочинок влітку, не вагайтесь! Встановіть систему автоматичного поливу та забудьте про клопітку працю у спекотний день! Тож телефонуйте в “Renesans-Style” і ми радо допоможемо порадою й ділом, а головне пам’ятайте: Ви точно заслуговуєте на відпочинок!