Впровадження системи відеоспостереження передбачає наявність високої кваліфікації інженерів та відповідних інструментів для реалізації замовлення. Дешево зробити відеонагляд вдається, якщо йде мова про кілька камер, наприклад для дому.

Що робити, коли йде мова про пошук відповідального підрядника на підключення та налагоджувальні роботи системи відеонагляду в промисловому приміщенні.

Зазвичай клієнти бажають замовляють не тільки установку, але і закупівлю пристроїв за зниженою ціною. Тому шукають вигідну пропозицію, торгуються. Розглянемо детальніше, як недорого підключити камери відеонагляду у Трускавці і отримати максимум переваг.

Як вибрати підрядника на підключення відеонагляду у Трускавці?

Обираючи інсталяторів звертаємо увагу:

 • Чи здійснюють виїзд фахівця на об'єкти за містом.
 • Чи проводять закупівлю, доставку пристроїв.
 • Чи дають гарантію на проведені роботи — від 1 року.
 • Чи мають гарантії на приладдя від виробника?
 • Яка різниця в ціні готових комплектів згідно комерційної пропозиції та ринкової вартості обладнання.
 • Чи проводять інструктаж по роботі з відеонаглядом?

На які послуги можна розраховувати?

Компанії, що проводять підключення систем відеонагляду у Львівській обл. мають надавати спектр послуг для реалізації відеоспостереження на кількох об'єктах.

Компанія Колекс надає послуги з встановлення відеоспостереження, продажу камер для дому, промислових об'єктів. Ми оглядаємо приміщення, закуповуємо устаткування по оптимальній ціні для замовника.

 • Відеонагляд для квартири. Підбір обладнання для відеофіксації подій у квартирі, сходовому майданчику. Під такі цілі найкраще підійде безпровідна wi-fi камера.
 • Встановлення відеоспостереження для будинку. Щоб захистити всю прибудинкову територію, потрібно обирати мінімум 4 автономні камери на 4мп. Для зведення і запису відео доведеться підключити недорогий відеореєстратор.
 • Підключення камер у під'їзді. Спостереження у багатоповерхівці гарантує чистоту сходів, неушкоджений ліфт, цілі поштові скриньки. За рахунок кількості жителів ОСББ — впровадження відеоспостереження коштує дешево.
 • Відеонагляд для офісу. Послуга передбачає налаштування безпровідного спостереження у офісному приміщенні з виводом онлайн-зображення на телефон керівника.
 • Системи відеоспостереження для магазину, складу. Замовники обирають переважно провідну систему відеонагляду на 8 камер з відеореєстратором відповідного типу.
 • Монтаж відеоспостереження для ресторану. Інженери Колекс проведуть підключення систем безпеки у залі ресторану чи підсобному приміщенні Зазвичай подібні проекти передбачають встановлення 6-12 камер відеонагляду з потужним відеореєстратором.

Як виглядає система відеонагляду?

Запропонована схема підключення має узагальнений характер.

В яких містах ми впроваджуємо системи відеонагляду?

Організовані мобільні бригади можуть встановлювати відеоспостереження по всій Львівській області. Але варто домовитися про виїзд завчасно. Охоронна фірма Колекс https://kolecs.lviv.ua/ здійснює установку систем відеоспостереження на території Трускавця, у Дрогобицькому районі та м. Стрий.

Вартість встановлення камер?

Орієнтовна вартість впровадження відеонагляду коливається від 450 грн. за камеру. Кошторис на підключення комплекту можна отримати в день замовлення. Щоб замовити підключення сьогодні — телефонуйте.