Домашній затишок – одна з найбільших коштовностей в нашому світі. Його нелегко створити, нелегко зберегти, але переоцінити його важливість в житті кожної людини просто неможливо. Якщо вам здається, що у вашій квартирі чогось не вистачає, вам в ній трохи некомфортно, давайте спробуємо це виправити.

Часом для відчутних змін необов'язково робити ремонт або навіть перестановку меблів. Все набагато простіше – ви можете обмежитися недорогими елементами, які зроблять ваш будинок більш затишним. Наприклад, шторами чи ролетами, придбаними в компанії «Jaluzi-Service».

Справа в тому, що оформлення вікон грає велику роль в сприйнятті простору. Завдяки сонцезахисним системам, регулюється концентрація світла в кімнаті, створюється основний колірний акцент інтер'єру, а також гарантується захист від сторонніх поглядів і вуличних «подразників». Хіба це не те, чого б ви хотіли?

Тож, давайте обирати.

З «Jaluzi-Service» Трускавець має величезний вибір виробів, а також вражаючий перелік послуг з виготовлення та встановлення виробів самих різних видів. Сюди входить також консультація фахівців і виміри в найкоротші терміни.

Команда фірми готова презентувати найрізноманітніші види штор, жалюзі на вікна і ролетів; виконати ваш індивідуальний замовлення, згідно з особистими вподобаннями щодо колірної гами, деталями і призначенням; і заслужити вашу довіру в перспективі для наступних замовлень і рекомендацій.

Горизонтальні жалюзі (відомі також як «венеціанські штори»), звичайно, визнані класикою для пластикових вікон і є найбільш затребуваними, проте існують цілком взаємозамінні альтернативи. І їх багато. Так, в каталозі можна знайти:

рулонні штори;

жалюзі-плісе;

тканинні і захисні ролети;

горизонтальні і вертикальні жалюзі;

римські штори;

жалюзі день-ніч;

джутові і бамбукові жалюзі.

Кожен з цих виробів добрий собою по-своєму. У перевазі, вони невибагливі в догляді і не потребують регулярного прання. Важливо тільки розуміти, на яку суму ви розраховуєте і для чого вам це потрібно.

Зробити вибір і оформити замовлення можливо в кілька кліків. Зручний функціонал сайту дозволяє ознайомитися з рішеннями для кожної з кімнат, що пропонуються, вже виконаними роботами, а також корисними статтями про сонцезахисні пристрої і відгуками. При цьому, ви можете легко розрахувати вартість бажаного замовлення і створити власні жалюзі в онлайн-конструкторі.

Чому саме «Jaluzi-Service»?

Компанія працює на ринку вже 18 років, і за цей час ніколи не стояла на місці. Тільки намагалася бути краще, для кожного клієнта, який бажає прикрасити свій куточок і купити жалюзі. Тому, більше 80% клієнтів сьогодні готові порекомендувати її своєму оточенню. Погодьтеся, це хороший показник.

При покупці жалюзі ціна може варіюватися в залежності від різних факторів: колірної гами, системи управління, типу вироби, а також розміру віконного простору. Але, в будь-якому випадку, співпрацюючи з «Jaluzi-Service», ви будете приємно здивовані демократичним цінами при високоякісному сервісі.