На ринку вживаних авто українці найчастіше купують автівки з Європи. Це доволі швидкий спосіб купити машину, яка нібито буде “якісною” - тому що з Європи. Але останнім часом в країні спостерігається бум на купівлю вживаних машин з Америки. Чим це зумовлено? Чому купувати ТЗ на аукціоні в Штатах буває вигідніше, ніж гнати його з Польщі чи Німеччини?

Машини з Америки - це чиста історія

Коли придбаваєте авто з Європи, ви фактично нічого не знаєте про його минуле. Цим користуються недобросовісні продавці. Ви ризикуєте як мінімум купити автівку зі скрученим пробігом. За самим поганим сценарієм ви станете власником т.з. “ляльки” - автомобілю зовні цілого, але з дешевою і неякісною “начинкою”. У випадку з північноамериканськими авто таке трапляється вкрай рідко: історію будь-якого ТЗ, що перебуває на території Штатів, можна перевірити через сервіс CARFAX. Завдяки цьому сервісу ви можете дізнатись:

  • чи потрапляла машина в ДТП;
  • скільки разів вона проходила ТО і якими були результати;
  • чи спрацьовували подушки безпеки і скільки разів;
  • чи використовувався цей транспорт у таксі та в оренді;
  • Сервіс платний. Безкоштовно отримати історію будь-якого автомобілю можуть клієнти AMERICA MOTORS.

Машини з Америки - це висока якість збірки

Американці - примхливі фанати комфорту. Тому й автівки в цій країні виробляють так, щоб водій і пасажири їхали і не переймались. Якість транспорту, який виробляється для американського ринку, вища за європейські аналоги. Притому, що коштувати  ТЗ з Америки може навіть дешевше, ніж з Європи.

Чесний пробіг

Ні для кого не секрет, що на території ЄС (зокрема, в Польщі) є спеціальні “пункти”, де скручують пробіг авто. У випадку з американцями це практично неможливо: таке шахрайство вважається в цій країні криміналом, тож майже ніхто не ризикує втручатись у роботу спідометру. Пробіг машини завжди можна перевірити через той же CARFAX. 

Недоліки придбання машини зі Штатів</h2

Звісно, така покупка має свої нюанси. По-перше, це стандарти безпеки. В Америці вони геть інші, ніж в Європі. Тому весь транспорт, що приїжджає з Північної Америки в Україну, має пройти сертифікацію. Це стосується оптики та вихлопних газів (стандарт ЄВРО-5). В AMERICA MOTORS вам можуть підказати де можна пройти сертифікацію авто якнайшвидше та якнайдешевше. Компанія вже більше 15 років торгує б/в машинамі=и з Північної Америки. Має представництва по всій країні, в тому числі і у Львові.

По-друге це строки. Зазвичай автомобіль з аукціону їде в Україну 2-3 місяці. Але якщо автівка потрібна терміново, ви можете обрати її з наявності. Весь транспорт AMERICA MOTORS відремонтований, сертифікований і готовий до експлуатації.

Також ви можете замовити послугу “під ключ”: в цьому випадку компанія допоможе вам купити авто зі США в Трускавці на кожному етапі - від підбору на аукціоні до отримання.

Не відкладайте важливих рішень на завтра. Дзвоніть сьогодні!