Багатьох людей вражає факт, що алюміній - метал м'який і легкий взагалі використовують для створення конструкцій, в яких головне - міцність. В реальності ж секрет в тому, що для цього вживається не справжній алюміній, а сплав з магнієм і кремнієм, саме тому рама виходить надзвичайно міцною і надійною.

Вас цікавить алюмінієві вікна ціна? У такому разі вам варто ознайомитися з інформацією представленою на сайті ПП "Компанія Алуніт"!

Переваги алюмінієвих конструкцій

1. Сам алюміній, який застосовується для того, щоб виготовляти вікна, грає роль матеріалу екологічно чистого, що підтверджується відмінними характеристиками. У ньому, наприклад, відсутні важкі домішки, він стійкий до значних температурних перепадів. Під впливом сонячних променів алюміній не виділяє шкідливі речовини.

2. Алюмінієві вікна пожежобезпечні, так як матеріал абсолютно не горить.

3. У наш час алюмінієві конструкції використовуються повсюдно і без обмежень. Вони виділяються приємною зовнішністю. Встановивши алюмінієве вікно, ви не станете маскувати його жалюзі - сам зовнішній вигляд такого вікна є зразком дизайну.

4. При виробництві алюмінієві конструкції анодують або емалюють з метою отримання спеціальної поверхневої захисної плівки, що вберігає вікно від шкідливих впливів навколишнього середовища. Вона також допомагає справлятися з подряпинками.

Процес емалювання дозволяє створювати вікна будь-яких кольорів і нюансів, та й будь-який, практично, фактури. Поверхня може імітувати майже будь-який потрібний метал, вона може бути глянсовою і шорсткою. До речі характеристики кольоровості не змінюються з терміном служби.

Анодування це окислення металу для формування захисної плівки. При анодуванні профіль стає трохи капризним - в разі порушення плівки, відновити її неможливо.

Як доглядати за алюмінієвими вікнами?

В сенсі догляду алюмінієві профілі відрізняються двома перевагами:

  • На відміну від дерев'яних, алюмінієві вікна, не треба періодичного фарбування і просочування захисними складами.
  • Вони легко чистяться за допомогою звичайних миючих засобів.

Повну консультацію по догляду за алюмінієвими конструкціями ви можете отримати в спеціалізованих компаніях. Є маса нюансів, які завжди варто знати. Адже, поряд зі стандартними засобами ще є й специфічні, кожним конкретним виробником рекомендовані засоби. Це коректори, алюмінієві смоли, а також засоби для консервації і т. д.