Новітні технології стрімко запровадилися у світ дитячих розваг. Радіокеровані моделі – іграшки, що мають найбільший попит. Серед них пальму першості тримають дрони. Донедавна вони вважалися дорослими «іграшками», а тепер їх випускають і для дітей. Дитячий коптер може літати, роблячи круті віражі та зачаровуючи малечу. Керуючи ним, дитина відчуває себе пілотом або героєм зоряної саги. Але квадрокоптер потребує особливого підходу, тому знайомство з іграшкою треба розпочинати з пояснень техніки безпеки.

Де і як літає

Кероване пілотування квадрокоптера рекомендується проводити на відкритій місцевості, в парках, полях, на спортмайданчиках. Можна для початку купити дрон дитячий маленького розміру, щоб гратися всередині приміщення. Дитячі квадрокоптери оснащені слабкими двигунами та захистом пропелера, що запобігає травмуванню. Але не зважаючи на це, граючись дроном, дитина повинна дотримуватись таких правил:

  • Заборонено направляти квадрокоптер в сторону людей, тварин або інших об’єктів.
  • Не можна запускати іграшку з руки, щоб не травмуватися. Вмикати двигун можна, лише коли дрон знаходиться на землі.
  • Перші пілотування треба робити під наглядом дорослих.

Дитячі безпілотники виготовляють з легкого, але водночас міцного пластику, який надійно захищає корпус іграшки в разі зіткнення та падіння. Не зважаючи на це, керувати квадрокоптером необхідно обережно та дотримуючись усіх правил. Від сильного удару об землю чи якусь перешкоду розіб’ється або пошкодиться навіть найміцніший дрон.

Як можна гратися

Найпростіший спосіб гри – це підйом квадрокоптера на максимальну висоту. Малечі цікаво спостерігати за рухом літального апарату, а також за тим, як далеко до хмар він може піднятись. Навчившись виконувати прості операції, можна зробити цікаву фотосесію, сфотографувавши себе, домівку, двір з висоти пташиного польоту.

Більш дорослим дітям, які мають навички керування дроном, можна влаштувати змагання. Для цього необхідно мати декілька квадрокоптерів з майже однаковими технічними характеристиками. Також за допомогою безпілотника можна посилати одне одному листи, записки, подарунки.

Для якого віку можна купувати дитячий коптер

Випускаються різноманітні моделі дитячих дронів, розраховані на дітей віком від 5 років. Ця іграшка буде цікавою як хлопцям, так і дівчатам. Вибирати літальний апарат можна, орієнтуючись на такі вікові категорії:

  • Дошкільнята (5-7 років). Їм підійде легкий, яскравий дрон із простим керуванням.
  • Учні молодших класів (7-10 років). Можна підбирати іграшку з декількома швидкостями та можливістю виконувати різноманітні трюки.
  • Молодші та старші підлітки (10-13 та 13-15 років). Для цих вікових категорій цікаві моделі з функцією відеозйомки та автоповернення. Можна придбати дрон з максимальним набором функцій та можливостей. В цьому віці діти цікавляться літальним апаратом з наукової точки зору. Вини можуть ремонтувати та навіть програмувати свої моделі.

Дитячий дрон допоможе весело провести час на свіжому повітрі. Можливо, що захоплення дитини цими літальними апаратами стане цікавим хобі на багато років.