Потужні побутові електроприлади розраховані на живлення від з мережі напругою 220-230 вольт. Приладів з кожним роком стає більше, а застарілі електромережі не витримують зростальних навантажень. Перепади напруги стали серйозною проблемою. Вони сприяють швидкому виходу з ладу побутової техніки. Тому попит у населення на стабілізатори напруги постійно збільшується. Прилади вирівнюють показники напруги, щоб вони були в межах норми, та забезпечували стабільну роботу електроприладів.

Види пристроїв для вирівнювання мережевої напруги

На сторінках веб-сайту https://stabilizatori.com/ua/stabilizatory-naprjazhenija-/ інтернет-магазину Stabilizatori.com представлені різні моделі стабілізаторів від кращих виробників електротехнічної продукції:

  • Укртехнологія;
  • Елекс та Voltok;
  • Volter та Quant.

Для забезпечення якісним живленням окремих побутових приладів використовують розеткові портативні прилади малої потужності (0, 25 – 3 кВт).
Стаціонарні стабілізатори монтуються в розриві лінії електропостачання. Прилад підключається для всього будинку, квартири, дачі виробничого приміщення. Стаціонарні стабілізатори випускаються потужністю від 5 кВт.

За принципом роботи розрізняють прилади для вирівнювання напруги:

  • сімісторні (електронні), що швидко реагують на перепади напруги та мають термін експлуатації до 15 років;
  • релейні, придатні для забезпечення якісним живленням малопотужної техніки (телевізорів, холодильників, пральних машин);
  • інверторні, які мають широкий робочий діапазон, та низький рівень експлуатаційного шуму. Прилади надійні, забезпечують високу точність вихідної напруги.

На сайті stabilizatori.com можна придбати стабілізатори різних типів за самими вигідними цінами.