Вам набридло постійно переїжджати з одного місця на інше? Втомилися жити у родичів або шукати пропозиції щодо оренди? Всім, хто прагне до певної незалежності та комфортного життя слід подумати про власну оселю. Адже доки ви живете самі, здійснити переїзд буде набагато легше, аніж з рожиною або маленькою дитиною. Хоча сам по собі цей процес важко назвати легким. Якщо ж у вас є домашній улюбленець, знайти помешкання в оренду стає ще складніше. Адже не всі власники орендованого житла готові пустити до охайної оселі орендаря з кішкою чи собакою. Навіть якщо тварини добре навчені, та мають хороші манери. Серед найвдаліших пропозицій столичної нерухомості — помешкання різного типу та площі у сучасному комплексі ЖК Скайавеню jk-skyavenue.com.ua у Солом’янському районі. Попри коливання економіки та курсу валют, вартість такого житла залишається на стабільному рівні. Окрім того, воно має ряд унікальних переваг, які слід враховувати при підборі житла для себе або своєї родини.

Кому це буде цікаво?

Кому саме варто розглянути пропозицію щодо придбання житла в такому комплексі? Ось кілька прикладів з життя:

  • Молоді родини, що планують в недалекому майбутньому збільшити свою чисельність (народити дітей).
  • Батьки, що прагнуть зробити цінний подарунок своїм дорослим дітям.
  • Люди середнього віку, що досягли певних успіхів у професійному плані, та хочуть мати власне житло.
  • Люди, що хочуть заробляти на нерухомості, придбавши житло для подальшої здачі в оренду.
  • Всі, хто шукає спосіб вигідно вкласти свої гроші. Адже помешкання можна не тільки здавати в оренду, але й обмінювати, продавати через декілька років тощо.

Унікальні переваги житлового комплексу

Перед тим, як оформлювати угоду купівлі-продажу житла, експерти радять побільше дізнатися за характеристики об’єкту, його плюси та мінуси. І саме у цьому відношенні ЖК Скайавеню зможе дати фору іншим пропозиціям. Адже він має безліч переваг, серед яких:

  • Зручне розташування (неподалік від міжнародного аеропорту).
  • Розвинена інфраструктура.
  • Сучасне планування будівель.
  • Бездоганні вестибюлі (як додатковий показник високого рівня).
  • Повністю облаштоване подвір’я, та інш.

Зараз частина комплексу вже заселена. Тому можна вільно поспілкуватися з мешканцями, які зможуть поділитися реальними враженнями щодо свого помешкання. Частина комплексу ще знаходиться у стадії заселення. Але гарна реклама та «сарафанне радіо» роблять свою справу.  Якщо не поквапитися з придбанням квартири, то через півроку-рік вже можна і не встигнути адже кращі пропозиції будуть вже зайняті.