Блефаропластика у Львові. 

Пластика повік. Привід приїхати у Львів

Сьогодні відповідатимемо на питання, котрі найчастіше хвилюють уяву потенційнх пацієнтів клінік пластичної хірургії. Говоримо з провідним хірургом регіону Різником Андрієм Богдановичем, завідувачем Клініки пластичної хірургії на Чорновола, що у Львові.

Перші ознаки старіння, зазвичай з'являються у віці від 30 до 40 років, особливо помітні навколо очей. З віком тонка шкіра повік втрачає еластичність, починає розтягуватися і обвисати. Блефаропластика, проведена у Львові, дозволяє зробити погляд більш відкритим. Також однією з особливостей пластики повік є омолоджуючий ефект. Адже саме погляд молодить людину.

У багатьох людей з часом з'являються естетичні недоліки: нависла верхня повіка, ненависні мішки під очима, зморшки. За допомогою блефаропластика Львів, пластика повік можна скорегувати вікові зміни в області очей. Пластика повік включає підтяжку і видалення надлишків шкіри і жирових тканин повік. Для досягнення кращого естетичного результату пластику верхніх повік в деяких випадках доцільно поєднувати з підтяжкою чола і брів.

У молодих пацієнтів пластика лоба і брів може виконуватися за наступними показниками:

  • виражені надбрівні дуги, значне нависання брів над очима;
  • раннє утворення глибоких зморшок на лобі;
  • опущення брів з формуванням похмурого виразу обличчя, викликане індивідуальними особливостями анатомії мімічних м'язів.

У пацієнтів середнього віку операція виконується для корекції вікових змін:

  • опущення тканин чола;
  • опущення брів;
  • формування надлишку шкіри в області верхніх повік.

Операція виконується тільки після консультації з пластичним хірургом, на якій визначаються показання та обсяг операції.

Результати блефаропластики.

Пластика повік попри свою зовнішню і умовну простоту насправді вкрай складна процедура і потребує значного досвіду проведення таких процедур. Нерідко проходять роки і десятиліття перш ніж хірург досягає достатньої майстерності, аби кожна операція була не просто успішною, а ще й ефектною. Кожен хірург має своє портфоліо. Це ж торкається і блефаропластика, пластика повік фото результатів Львів.

Важливість та необхідність консультацій перед пластикою повік

Перед операцією з блефаропластики всім пацієнтам в обов'язковому порядку проводиться консультація анестезіолога і призначається ряд необхідних клінічних обстежень для виявлення протипоказань, наявність яких може привести до розвитку ускладнень.

Підтяжка чола і брів виконується переважно під загальною анестезією, але в окремих випадках можливе застосування місцевої анестезії. Вибір методу знеболення залежить від обсягу оперативного втручання, стану здоров'я пацієнта і ряду інших чинників.

Тривалість блефаропластики у Львові.

Тривалість операції складає від 1 до 3 годин.

Перед операцією хірург виконує розмітку на шкірі пацієнта.

Закриття шкірних ран проводиться косметичним швом.

Після операції пацієнт перебуває в клініці від 1 до 3 днів. Якщо операція виконувалася під місцевою анестезією, то пацієнт іде додому в день операції. Пацієнти після таких операцій зазвичай відчувають себе добре і здатні швидко повернутися до повсякденних справах з урахуванням рекомендацій лікаря і ряду обмежень щодо фізичної активності.

У післяопераційному періоді необхідно кілька разів відвідати свого хірурга для виконання перев'язок і спостереження.

Всім пацієнтам протягом 6 тижнів рекомендується обмежити будь-які фізичні навантаження, теплові процедури і вплив прямих сонячних променів, так як під дією ультрафіолетового випромінювання на шкірі може виникнути пігментація.

Для прискорення процесів загоєння і зниження післяопераційного набряку рекомендується пройти комплекс реабілітаційних процедур.

Маючи понад 20 річний досвід подібних операцій пластичний хірург Андрій Різник запрошує бажаючих до Клініки пластичної хірургії на Чорновола. Ту є і новітнє обладнання, і передовий досвід подібних операцій та великий досвід саме успішних операцій. Клініка проводить коло 300 операцій з пластики повік на рік. Також у клініці є власний стаціонар де пацієнт проводить свої перші години після операції в оновленому образі.