• Головна
  • Коли віддавати дитину до підготовчих курсів до школи та навіщо
Новини компаній
17:53, 20 грудня 2023 р.

Коли віддавати дитину до підготовчих курсів до школи та навіщо

Новини компаній

Всі діти розвиваються з різною швидкістю, тому до кожного має бути індивідуальний підхід у питаннях розвитку та підготовки до школи. Батькам потрібно оцінювати свою дитину не з боку соціальних стереотипів та шаблонів мислення, але поважаючи свою дитину та прислухаючись, що для неї наразі важливо.

Коли віддавати дитину до підготовчих курсів до школи та навіщо , фото-1

Як оцінити рівень готовності

Часто діти самі проявлюють бажання йти до школи та на підготовчі курси, адже для них, спрага до навчання – це те, що є природним поштовхом. Проте перебуваючи у новому середовищі, зіштовхуючись з непередбачуваними ситуаціями та методикою спілкування, навчання, дитина втрачає бажання вчитися, замикається у собі, починає розвиватися протест. І це правильно, адже всередині дитина завжди відчуває краще, що щось йде не так. Курси підготовки до школи мають давати не тільки сухі знання, але й розумно їх подавати. Під час вибору курсів, звертайте увагу на наступні їх особливості:

  • Компанія дітей. Перед тим, як віддавати свою дитину на самостійне спілкування з незнайомими людьми, батькам потрібно ретельно роздивитися тих, навколо яких дітей вона планує навчатися та розвиватися. Велике заблудження батьків у тому, що дитина має соціалізуватися та зіштовхуватися з труднощами якомога раніше – калічить дитину. Замість того, батьки мають брати на себе відповідальність за якість спілкування своєї дитини, адже поки вона не може приймати самостійних рішень. Знайомлячись з іншими дітьми та їх батьками, проаналізуйте їх цінності та поведінку. Всі ці аспекти будуть впливати на вашу дитину. Важливо відповісти собі на запитання, які цінності у вашій сім’ї та за якими моральними та етичними нормами ви бажаєте розвивати свою дитину для щасливого життя. Оточуйте її тільки тими, хто близький дитині та вам по Духу – тоді її та ваша психіка буде збережена на довгі роки, ви мінімізуєте непорозуміння, булінг, зрівняння та інші негативні речі, які будуть нещасливих дітей у традиційній системі виховання.
  • Вчителі. Вони будуть служити як авторитетні обличчя для вашої дитини. Відповідно вони також мають розділяти ваші цінності та вміти знаходити спільну мову з дітьми. Річ у тому, що вчителі з відповідними вами цінностями будуть поводити себе з дітьми справедливо, чесно та гідно. В той час як толерантні вчителі, які не зможуть зробити влучне зауваження, поставити на місце того, хто поводить себе деструктивно для оточення, перекладають відповідальність на ще не міцний розум маленької дитини, яка не зможе впоратися з негативним впливом самостійно та на багато років стане ховати образи, негаразди та ілюзії про життя.
  • Інтерактивні заняття та ігри. Маленьким дітям бажано якомога довше зберігати настрій дитинства для того, щоб отримати багато радості в житті. Коли ми дорослішаємо, відповідальність повністю захопить нас та поводів для щирої, неподдільної радості стане набагато менше. Не треба позбавляти своїх дітей цього відчуття, а навпаки сприяти якомога довшій насолоді дитинством. Коли вони виростуть, в них буде багато часу та поводів для переживань та відповідальності. Навчальні методи на курсах повинні бути у веселій, ігровій формі, щоб зацікавити дитину до навчання. Задача курсів – це дати дитині полюбити процес навчання, а не навпаки, як це робиться у традиційних школах. Одиниці школярів щиро полюбляють навчання, замість цього – ходять на уроки через свої страхи перед батьками, світом та вчителями.

Підтримувати свою дитину у навчанні важливо протягом всього процесу та продовжувати займатися цікавими завданнями вдома. Ми звикли думати, що навчаємося ми тільки в школі, проте цей процес відбувається з нами протягом всього життя. Тому важливо передати дитині відчуття любові до цього, не навпаки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...