• Головна
  • Захисник на дорогах: Як ОСЦПВ оберігає постраждалих від ДТП в Україні
Новини компаній
17:00, 28 серпня 2023 р.

Захисник на дорогах: Як ОСЦПВ оберігає постраждалих від ДТП в Україні

Новини компаній

Дорожні подорожі подарували людству свободу пересування, але водночас ризики зіткнення на перехрестях доль. Щасливо уникнути аварії — це, звичайно, важливо, але що чекає на тих, хто не втік від неприємності? В Україні діє обов'язкове страхування відповідальності (ОСЦПВ), та його роль у захисті інтересів третіх осіб, які постраждали від дорожніх пригод, важко переоцінити.

Щит від несподіванки

Сама назва говорить про головну мету ОСЦПВ – це страхування від фінансових труднощів, що виникають після ДТП. Власники автомобілів в Україні зобов'язані мати цей поліс, щоб забезпечити можливість компенсації збитків, заподіяних третім особам. Таким чином страховий поліс діє як надійний щит від несподіваних витрат для всіх учасників дорожнього руху. Щоб дізнатися про вартість Осаго на ваш автомобіль, перейдіть за посиланням https://strahovka-24.com.ua/e-osago/.

інтернет-магазин страхування Страхівка-24

інтернет-магазин страхування Страхівка-24

Турбота про постраждалих

ОСЦПВ не лише захищає власників автомобілів, а й гарантує допомогу постраждалим від ДТП. Постраждалі треті особи, такі як пішоходи, пасажири або водії інших транспортних засобів, мають право на отримання компенсації за шкоду, яку їм завдали. Ця система створює дбайливе середовище на дорогах, де кожен може почуватися захищеним.

Швидке вирішення спорів

Ситуації на дорозі можуть бути складними та призвести до конфліктів. ОСЦПВ також сприяє швидкому вирішенню суперечок. Страхові компанії беруть на себе відповідальність щодо врегулювання збитків та компенсації третім особам. Це дозволяє уникнути довгих судових процесів та знижує напруженість у вже непростій ситуації.

Крім того, якщо ви потрапили в ДТП і у вас є поліс ОСЦПВ, можна оформити Європротокол, який спростить та прискорить процедуру отримання виплати. А якщо ж страховки немає, то викликай поліцію, складання протоколу, матеріали до суду та всілякі складнощі.

Мір у дорозі

Кожен водій може зіткнутися з непередбаченою ситуацією на дорозі, чи то дрібне зіткнення, чи серйозне ДТП. ОСЦПВ забезпечує не лише матеріальну підтримку, а й сприяє громадській безпеці, зменшуючи фінансові та емоційні потрясіння внаслідок аварій.

Право на 50-відсоткову знижку при покупці поліса ОСЦПВ мають такі водії:

  • особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської аварії.
  • учасники війни та постраждалі учасники Революції Гідності;
  • люди з інвалідністю другої групи;
  • пенсіонери, які мають транспортний засіб з об'ємом двигуна до 2,5 куб. м.

Оформити поліс ОСЦПВ на ваш автомобіль ви можете на нашому сайті https://strahovka-24.com.ua/e-osago/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОСАГО #ЗЕЛЕНА КАРТКА #КАСКО #Туризм #Спорт #Медицина #Нотаріусам #інтернет-магазин страхування Страхівка-24
live comments feed...