• Головна
  • Як вибрати дизель генератор 300 кВт?
Новини компаній
11:00, 27 серпня 2023 р.

Як вибрати дизель генератор 300 кВт?

Новини компаній

Дизельні електростанції 300-кіловатного потужного номіналу розраховані на тривалу (до 10 діб) роботу з метою резервного чи аварійного енергозабезпечення промислових цехів, офісних, режимних об’єктів, групи котеджів чи таунхаусу, медичних клінік, центрів обробки даних тощо.

Такі пристрої мають загальні характеристики:

  • Стаціонарне виконання, адже пара тон ваги заважає пересувати генератор навіть за наявності коліс;
  • Три фази. Оскільки йдеться про велику потужність, повинна бути можливість живлення обладнання, що потребує напруги в 380В. Електроприлади, що працюють від мережі 220В, також можуть живитися від трьохфазних електростанцій;
  • Двигун з низькими (1500 на хвилину) обертами. На генератори з потужністю вище 30 кВт іншого не встановлюється, адже лише низькі оберти забезпечують потрібну економічність, витривалість, моторесурс та дозволяють зменшити шум.
  • Рідкісне охолодження. Іншого варіанту бути не може, адже йдеться про безперервну роботу двигуна, яку ніколи не забезпечить повітряне охолодження.

Саме такі характеристики має кожен дизель генератор 300 кВт, представлений за посиланням https://www.powersol.com.ua/shop/generatory/dizelnyj/300-kvt/. Всі інші критерії можуть змінюватися у різних виробників, і є предметом вибору.

Як вибрати дизель генератор 300 кВт?, фото-1

Як обирати дизельну електростанцію на 300 кВт?

В межах свого класу потужності 300-кіловатні генератори відрізняються:

  • Наявністю пило-, вологозахисного кожуху. Моделі з ним дорожчі, але можуть зберігатися та працювати просто неба. Генератори відкритого типа дешевші, але потребують виділення окремого приміщення, яке не завжди просто знайти;
  • Типом альтернатора. Для будівельних майданчиків, живлення зварювальних апаратів та засобів механізації достатньо дешевого та невимогливого безщіткового (асинхронного) альтернатора. Для живлення об’єктів с чутливою до перепадів напруги електронікою, медичного, лабораторного, комп’ютерного і серверного обладнання доведеться обирати пристрій з альтернатором щіткового (синхронного) типу;
  • Витрати палива. Моделі різних виробників відрізняються цим параметром на кілька літрів, що при тривалій експлуатації може мати економічний ефект.

Інші характеристики, такі як набір опцій управління, місткість баку, система захисту типові для всіх генераторів промислового призначення, тому не відрізняються і не впливають на вибір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...