• Головна
  • У Трускавці встановили на вулиці Мазепи новий світлофор та освітлення переходу
16:30, 30 вересня 2021 р.

У Трускавці встановили на вулиці Мазепи новий світлофор та освітлення переходу

У Трускавці встановили на вулиці Мазепи новий світлофор та освітлення переходу, фото-1

Стан освітлення доріг та переходів, наявність дорожніх знаків та камер відеоспостереження як елементів безпеки пішоходів та водіїв є одним із головних пріоритетів діяльності Трускавецької міської ради. Це питання міський голова Андрій Кульчинський тримає на особистому контролі, оскільки воно входить у стратегічний план розвитку нашого міста, як безпечного та комфортного для життя й відпочинку. Чимало робіт у цьому напрямку було зроблено і заплановано ще зробити, а на цей час у Трускавці завершується реалізація важливого проєкту – капітального ремонту пішохідного переходу з освітленням на вул. Івана Мазепи.

На вулиці Мазепи ділянка важко проглядається, особливо в сутінках чи нічний час, водії часто перевищують швидкість, і тому тут був підвищений рівень аварійності. З одного боку житловий масив, з іншого промислова зона, а неподалік залізничний переїзд. Через збільшення інтенсивності руху транспорту тут частіше ставались ДТП. Розв'язання проблеми потребувало комплексного підходу, зазначають в управлінні житлово-комунального господарства міської ради Трускавця. Цінним є те, що ідеї надходили від самих трускавчан, проєкт освітлення переходу подавався на конкурс «Бюджет громадських ініціатив Трускавця», хоча він не набрав достатньої кількості голосів мешканців. У 2020 році була подана петиція щодо встановлення світлофору на вулиці Мазепи, автором якої виступила Ревич Оксана, а співавторами були Зоряна Домбровська, Галина Клепач, Іванна Кенц-Березюк та Марія Настьошин (депутати міської ради Трускавця). Звернення розглянули на комісії з безпеки руху в міській раді й вирішили, що доцільно буде збільшити кошторис і зробити комплексну реконструкцію об’єднавши два проєкти, встановлення світлофору та освітлення переходу. Спільні напрацювання дали можливість управлінню розвитку міста та житлово-комунальному господарству взяти участь в обласному конкурсі мікропроєктів та отримати співфінансування. Загальна кошторисна вартість капітального ремонту переходу – 297,500 тис. грн., з яких: 147,925 тис. грн. – субвенція обласного бюджету; 86,575 тис. грн. – кошти міського бюджету; 63,0 тис. грн. – спонсорські кошти.

«Реалізація даного проєкту дозволить створити умови для безпеки пішоходів. Тепер тут облаштовано регульований пішохідний перехід та встановлено світильники з більш ефективним освітленням. Крім цього, замінено звичайні дорожні знаки «Пішохідний перехід» на знаки з LED підсвіткою. Це продуктивна робота громади спільно з міською радою. З року в рік ми не просто декларуємо зміни, а системно працюємо і робимо наше місто безпечним», зазначив Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця.

Андрій Богданович також подякував усім, хто долучився фінансово, на етапі збору спонсорських коштів. Це свідчить про те, що багато трускавчан готові долучатись до реалізації важливих проєктів, співпрацювати з владою на на благо всієї Трускавецької громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...