• Головна
  • У проєкті «Зміни для тебе» братиме участь молодь Трускавецької громади
20:15, 28 вересня 2021 р.

У проєкті «Зміни для тебе» братиме участь молодь Трускавецької громади

У проєкті «Зміни для тебе» братиме участь молодь Трускавецької громади, фото-1

 Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» підтвердила участь Трускавецької громади в молодіжному проєкті «Зміни для тебе» #Changes4U. Участь у проєкті визначалась на конкурсній основі, розповідають у відділі у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради. Тепер, коли відбір пройдено, Трускавецька громада, разом з 20-ма іншими громадами з різних регіонів України, братиме участь у цьому молодіжному проєкті.

«Зміни для тебе» - це платформа, завдяки якій можливе залучення молоді до активної громадської діяльності через навчання, створення молодіжних рад та співпрацю з місцевою владою задля більш ефективного розв'язання молодіжних проблем у громадах.

Тож дівчата та юнаки віком від 15-20 років, які проживають на території Трускавецької громади матимуть можливість пройти онлайн-навчання на теми: «Основи місцевого самоврядування», «Молодіжна політика та її роль в місцевому самоврядуванні», «Цифровий розвиток громад за допомогою інструментів civic tech та Платформи електронної демократії e-dem.ua», «Основи проєктного менеджменту та адвокасі»; долучитися до створення та роботи молодіжної ради при ОМС; організувати та провести адвокаційну кампанію у громаді на обрану спільно з ОМС проблематику.

Проєкт поділений на чотири етапи:

1. Серія онлайн-тренінгів: 4 модулі тривалістю два дні по 2 години кожен

2. Створення молодіжних рад у громадах, які цього потребують

3. Проведення молоддю адвокаційних кампаній для розв'язання місцевих проблем

4. Молодіжний онлайн-форум «Зміни для тебе» Участь у проєкті безкоштовна!

Для участі у конкурсному відборі заповни заявку тут - https://bit.ly/changes_4U Дедлайн подачі заявок: 10 жовтня включно! Критерії відбору: фактичне проживання в одній із 20 зазначених громад вік від 15 до 20 років прагнення брати участь у розв'язанні місцевих проблем, готовність брати участь у створенні та активній діяльності молодіжної ради у своїй громаді мотивація підвищити рівень фахових знань із молодіжної політики, громадського активізму, основ місцевого самоврядування, проєктної діяльності та ін. вільний час для навчання (не менше чотирьох годин на тиждень) забезпечення необхідними технічними засобами для дистанційного навчання та участі у Zoom-конференціях (інтернет, комп’ютер тощо)

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою: [email protected]. Темою листа прохання вказати «Changes4U».

Проєкт «Зміни для тебе» #Changes4U реалізується за підтримки проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», який виконується МБО «Фонд Східна Європа» за фінансової підтримки Європейського Союзу Підсумки реалізації проєкту будуть презентовані на Молодіжному онлайн форумі «Зміни для тебе».

Реєструйтесь та дізнавайтесь більше про те як можна реально комунікувати з місцевими управлінцями, розв'язувати проблемні питання та напрацьовувати спільні кроки до їх вирішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...