• Головна
 • Техніка, що володіє штучним інтелектом - на сторожі чистих речей!
Новини компаній
09:14, 10 серпня 2021 р.

Техніка, що володіє штучним інтелектом - на сторожі чистих речей!

Новини компаній

Життя розвивається стрімко, новітні технології, штучний інтелект, інновації — слова, які у всіх на слуху. Прогрес стосується речей, повністю звичних в побуті. Що таке розумна пральна машина, чим відрізняється від звичайної техніки?

Пральні машини, які вміють думати

Автоматичні пральні машини smart мають ряд відмінностей від звичайних машин. Розглянувши їх, можна зрозуміти — чи потрібна така машина у вашому домі? Адже її вартість відрізняється в сторону збільшення від простої техніки.

 • Віддалене управління. Запустити або зупинити прання можна за допомогою смартфона, планшета, через встановлені програми для «Розумного будинку».

 • Можна, йдучи на роботу, положити білизну у барабан та виставити час початку прання або час, коли прання повинно закінчитися.

 • Автоматичний вибір програми. Техніка сама вибере відповідну програму під тип тканини та інтенсивність забруднення.

 • Датчики прозорості води. Якщо вода недостатньо прозора після циклу полоскання, агрегат включить додатковий режим та буде полоскати білизну до повного видалення мийних засобів.

 • Економія ресурсів. Техніка визначає вагу завантаженої білизни й використовує електроенергію, воду відповідно завантаженню.

 • Автоматичне дозування засобів для прання. Користувачеві необхідно один раз наповнити резервуар гелем для прання та ополіскувачем, а устрій, в залежності від режиму прання, сама відміряє й візьме потрібну кількість.

 • Розв'язання проблем. Пральні розумні машини можуть провести самодіагностику. Виявивши проблеми та поточні завдання з профілактичного обслуговування, повідомляють про це власнику в мобільному додатку. Але при цьому, щоб техніка служила довго і якісно, краще раз на рік проводити повну діагностику пристроїв, запросивши майстра з сервісного центру «Wash Service» до будинку. Це можна зробити на сайті центру: https://wash-service.kh.ua.

 • Додаткові програми. Через додаток підключають додаткові програми та цикли. Наприклад, обробка парою або цикл очищення барабана.

 • Функція пам'яті. Деякі моделі пральних машин запам'ятовують програми, які користувач застосовує найбільш часто.

 • Використання ресурсів. Скільки використано води та електроенергії, відстежують в додатку в режимі реального часу.

 • Штучний інтелект пральної машини через підключення мобільного додатка до мережі інтернет може відстежити погодні умови в місцевості та використовувати відповідний режим віджиму. Якщо на дворі похмуро, то віджимання буде на високих обертах, щоб білизна швидше висохла. Такий функцією можуть похвалитися смарт - машини для прання Samsung.

Щоб скористатися всіма перевагами такої розумної техніки, її необхідно правильно встановити й налаштувати. Зробити це можуть фахівці сервісного центру, вони виїжджають в будь-який район Харкова та області, зокрема в Безлюдівку. Зробити виклик або просто отримати консультацію можна на сайті: https://wash-service.kh.ua/geografiya/remont-stiralnyh-mashin-v-bezlyudovke/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...