• Головна
  • Піклування про здоров`я трускавчан
17:43, 8 липня 2021 р.

Піклування про здоров`я трускавчан

Необхідність контролю артеріального тиску, рівня цукру в крові та добра оксигенація крові – ці теми стали головними під час безкоштовних консультацій мешканців, які проводилися сьогодні, 8 липня, під час виїзду мобільної медичної бригади КНП «Трускавецька міська лікарня». Мобільна медична бригада працювала з 10.00 до 12.00 на вулиці Сагайдачного (біля магазину «Вишенька»). Мешканці мали можливість не лише виміряти артеріальний тиск чи здійснити інші процедури для виявлення небезпечних для здоров`я тенденцій, але й отримати консультацію лікаря-кардіолога.

Пацієнти могли взяти пам`ятку що варто робити, щоб знизити ризик розвитку серцево-судинних ускладнень, інформацію про холестерин, графік вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах. У випадку виявлення низької сатурації чи високого артеріального тиску пацієнтам рекомендовано звертатися до сімейного лікаря для проведення додаткових обстежень та вжиття відповідних заходів для збереження здоров`я та покращення якості життя.

Мобільні медичні бригади КНП «Трускавецька міська лікарня» в майбутньому працюватимуть і в інших мікрорайонах міста та в селах громади.

http://www.tmr.gov.ua/press-center/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...