• Головна
  • Розпис стін в інтер’єрі будинку
Новини компаній
15:00, 10 червня 2021 р.
Надійне джерело

Розпис стін в інтер’єрі будинку

Новини компаній
Розпис стін в інтер’єрі будинку  - дизайн-студія Романа Москаленка

Розпис стін в інтер’єрі будинку - дизайн-студія Романа Москаленка

Інтер’єрний розпис стін від дизайн студії Романа Москаленка - 095 105 42 85.

Підбираючи дизайн для свого будинку, кожна людина хоче додати певної індивідуальності, родзинки в майбутнє житло. Надати домівці неповторності допоможе один із видів декорування – художній настінний розпис. Прикрасивши стіни розписом, Ви зможете розставити акценти та виділити основну концепцію дизайну. Окрім цього, за рахунок такого декорування, можна візуально збільшити або зменшити простір або ж зробити зонування будинку.

Звісно, що сюжети, тематика та техніка розпису по стіні можуть різнитись як по технікам виконання, так і під певний стиль в інтер’єрі. Наші декораторі та художники разом із Вами підбирають сюжет малюнка таким чином, щоб тематика вписувалась в загальний дизайн та стильно доповнювала його.

Розпис стін

Сучасний розпис стін

Сучасні топові дизайнери зараз доволі часто використовують такий прийом декору, як художній розпис стін. Не зважаючи на те, що це мистецтво зародилось тисячі років тому, воно користується популярністю і в сучасному дизайні. Чимала варіативність технік та сюжетів ніяк не обмежує фантазію дизайнерів та замовника. Крім надзвичайної краси, однією із причин, чому розпис використовують в сучасному дизайні – його екологічність. Адже теперішні акрилові та масляні фарби – витривалі та не потребують спеціального догляду.

Також досить цікаве поєднання різних технік декорування із художнім розписом стін, наприклад розпис по рельєфу або в поєднанні із інтер’єрним водоспадом.

На даний час досить сильно користуються  попитом такі сюжети як абстракція, вона чудово доповнить дизайн сучасної кухні у Вашому будинку. Для спальні ми рекомендуємо обирати спокійні мотиви. Наприклад, природні пейзажі додадуть простору, а квіткові чи геометричні орнаменти виділять яскраві елементи кімнати. В сучасному особистому кабінеті чудово виглядатиме географічний малюнок. Дитячу спальню доповнять сюжети мультфільмів та казок.

Замовити розпис по стіні

Перенести мистецтво настінного розпису до Вашої домівки допоможуть висококваліфіковані художники-декоратори студії Романа Москаленко. В нашій студії Ви можете обрати різні види розпису. За рахунок аерографії, Ви будете приємно шоковані плавністю переходів, яскравістю фарб та реалістичністю малюнка. Або ж можемо запропонувати розпис з 3D ефектом – такий варіант може візуально прикрасити планування та однозначно надасть незвичності дизайну. Також наші майстри володіють навичками розпису по рельєфу та трафаретного розпису. Враховуючи Ваші бажання, декоратор надасть Вам унікальну ідею розпису стін у Вашому будинку.

Ви можете обрати будь-який із видів художнього розпису стін, зробити замовлення та більш детально ознайомитись із можливими техніками його виконання Ви зможете у нас на сайтіхудожній розпис стін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Розпис стін в будинку #розпис стін в інтер’єрі дому #дизайн-студія Романа Москаленка

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Vovablack
30 листопада 2021 р., 16:41
Клас, виглядає таки реалістично!
annuska
23 грудня 2021 р., 12:37
На цих фото не можу зрозуміти де малюнок, а де предмет! Взагалі цікаво виглядає😍
live comments feed...