• Головна
  • У Дрогобичі збільшать кількість громадського транспорту у пікові години
19:51, 10 листопада 2020 р.

У Дрогобичі збільшать кількість громадського транспорту у пікові години

У Дрогобицькій міській раді також розповіли, куди скаржитися, якщо автобус не вийшов на рейс або у випадку інших проблем з громадським транспортом

У Дрогобичі люди нарікають на роботу громадського транспорту, тому що не можуть скористатися ним через карантинні обмеження. Адже кількість пасажирів в автобусі не повинна перевищувати кількості місць для сидіння, яка передбачена технічним паспортом транспорту. 

Сьогодні, 10 листопада, у ефірі кризового медіа-центру «Дрогобич» начальник відділу економіки ДМР Тарас Бачинський розповів про роботу громадського транспорту у «помаранчевій» зоні, зокрема і про те як вирішать вищезгадану проблему:

«Можемо зробити наступне: ми добавляємо додаткові транспортні засоби у пікові години: вранці та ввечері, коли люди повертаються з роботи… Певною мірою це знизить навантаження у пікові години, однак гарантувати, що це виправить ситуацію на 100% і завантаженості не буде, не можна», – зазначає Тарас Бачинський.

І пояснює:

«Тобто всі автобуси, які є у перевізника, у піковий час будуть виставлені на рейси. Насамперед, це буде №2. Тому що там найбільше транспортних засобів, але і найбільший пасажиропотік».

У Дрогобичі збільшать кількість громадського транспорту у пікові години, фото-1

Як уточнив у коментарі Galnet Тарас Бачинський, уже завтра, 11 листопада, на маршруті №2 курсуватиме на 2 автобуси більше. 

Жителів міста також закликають звертатися у відділ економіки ДМР або сервіс «Відкрите місто», якщо автобус не вийшов на рейс чи у випадку інших проблем з громадським транспортом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...