• Головна
  • В Доброгостові починають нанесення асфальтного покриття на важливій дорозі
09:18, 6 листопада 2020 р.

В Доброгостові починають нанесення асфальтного покриття на важливій дорозі

Дорога Дрогобич-Довголука – одна з ключових артерій Львівщини в цілому та Дрогобицького району і Трускавецької ОТГ зокрема. Вона сполучає кілька міст та сіл регіону з міжнародною трасою Київ-Чоп та сприяє логістиці краю. І міська, і районна, і обласна влада зацікавлені в тому, щоб цю дорогу зробити швидко, якісно, надійно. Про це у своєму матеріалі пише Трускавецька міська рада.

Тому сьогодні, 5 листопада, на місце ремонту дороги Дрогобич-Довголука для вивчення ситуації в польових умовах виїхали заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, заступник голови Дрогобицької РДА Тарас Матолич, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський із заступником Олексієм Балицьким, міський голова Стебника Петро Старосольський із заступником Романом Корпаном, сільський голова Доброгостова Любомир Пасемко, сільський голова Уличного Святослав Стефанків, інші офіційні особи. Причиною виїзду стали нарікання на зволікання підрядника, дзвінки на урядову «гарячу лінію» та побоювання мешканців с. Доброгостів, що в цьому році не буде виконано запланований об’єм робіт, а саме завершення укладання дорожнього полотна в межах с. Доброгостів.
Під час розмови з представником підрядної організації, котра виконує роботи, було досягнуто принципової згоди, що вже наступного тижня підрядник розпочне асфальтування дорожнього полотна. Наразі триває укладка щебенево-гравієво-піщаної суміші, котру закуповують в Рівненській області, та її утрамбування. Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, облдержадміністрація готова профінансувати той об’єм доріг, на якому наполягають органи місцевого самоврядування сіл та міст, залишається тільки надіятися, що підрядник не зволікатиме та зможе освоїти державні кошти.
Нагадаємо, що згідно результатів тендеру роботи на дорозі Дрогобич-Довголука виконує стрийська фірма «Екран». Загальна вартість проєкту – 200 млн. грн. Очікується, що до кінця 2020 року буде освоєно від 20 до 30 млн. грн. Решта робіт (бордюри, тротуари, ремонт дороги від Доброгостова до Довголуки тощо) будуть зроблені в наступних роках.
«Завдання мінімум, яке ми ставили спільно з мешканцями Доброгостова та Уличного – не відступити і добитися, щоб дорогу почали робити вже цього року. Як бачимо, ми цього добилися. Так, нас не дуже задовольняє темп виконання робіт, але на це є певні причини. Звісно, якби дорогу робив інший підрядник, потужніший, то вони могли б виконати набагато більший об’єм робіт. Але тендер є тендер, переможець визначений. Для нас важливим є те, що ремонт дороги розпочато не зі сторони траси Київ-Чоп, а з кінця Стебника у сторону Доброгостова (через ліс).
Таким чином свою обіцянку перед мешканцями Доброгостова, дану на зборах активу села у серпні цього року, я виконав повністю. Бо буде зроблено дорогу не лише на суму 8 млн. грн., як це було затверджено на сесії облради у березні, а ще й додатково профінансовано в цьому році на суму від 20 до 30 млн. грн. в залежності від того який об’єм робіт зможе виконати підрядна організація «Екран»», - прокоментував ситуацію з ремонтом дороги Дрогобич-Довголука депутат Львівської обласної ради (фракція «Свобода»), заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...