• Головна
  • Підприємець з Борислава підозрюється в привласненні 6,6 млн грн на ремонті ОХМАДИТу
18:42, 3 листопада 2020 р.

Підприємець з Борислава підозрюється в привласненні 6,6 млн грн на ремонті ОХМАДИТу

Підприємець з Борислава підозрюється в привласненні 6,6 млн грн на ремонті ОХМАДИТу

Підрядник, який виконував роботи з заміни вікон і дверей Львівській обласній лікарні ОХМАТДИТ, підозрюють у привласненні 6,6 млн грн через завищення оцінки виконаних робіт. Директор підприємства вносив неправильну інформацію в акти прийому робіт і таким чином завищував їхню вартість - про це повідомила прес-служба поліції Львівщини.

Ще у 2018 році між Львівською дитячою лікарнею ОХМАТДИТ та теплоенергетичною компанією, директором якої був бориславець, була укладена угода на проведення ремонтно-реставраційних робіт будівлі лікарні. Зокрема, під час ремонту підрядник мав здійснити заміну вікон.

Директор підприємства-підрядника, 34-річний мешканець Борислава, протягом 2018-2019 років складав та підписував документи, у які вносив неправдиві дані щодо вартості блоків для заміни вікон і дверей. Судова експертиза показала, що різниця між ринковою вартістю вікон та їх вартістю, згідно актів виконаних робіт, становить 6,6 млн грн.

Сьогодні, 3 листопада, слідчі повідомили директору підприємства про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах) ККУ.

У поліції не повідомляють, про яку саме компанію-підрядника йдеться. Однак за інформацією Prozorro, у 2018 році лікарня ОХМАТИТ уклала угоду на реставраційні роботи з ТзОВ «Львівська теплоенергетична компанія». Її директором є мешканець Борислава Богдан Монастирський. Загальна вартість робіт за угодою – 33,1 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Ігор
4 листопада 2020 р., 19:26
підприємець з Борислава виграв тендер!? За ним хтось із набагато солідніших людей стоїть. Мабуть з Київа?
live comments feed...