• Головна
  • У Дрогобичі малюють мурал "Вуличний музей міста"
10:54, 2 листопада 2020 р.

У Дрогобичі малюють мурал "Вуличний музей міста"

У Дрогобичі малюють мурал про історію міста. Це зображення головних споруд Дрогобича. Зараз художники Віталій та Сергій Греги завершують роботи. Мурал планують відкрити через кілька днів.

Новий мурал розміром 13 на 3,5 метри. На стінопису зобразили історичні будівлі: солеварню, костел, арку біля костелу. Загалом це – елементи різних епох, розповідає художник Віталій Грег.

Раніше там уже були розмальовані стіни, через 10 років зображення вирішили поновити.

У Дрогобичі малюють мурал "Вуличний музей міста", фото-1

"10 років тому ми цю стіну самі розмальовували, вона була створена до фестивалю "Інше місто". Там був зображений силует міста, різні архітектурні будівлі головні. До нас звернулися, і ми кажемо, давайте намалюємо щось нове. Бо за 10 років змінився стиль і бачення", - каже Віталій Грег.

Аби намалювати новий мурал, художники працювали із фото та різними джерелами.

"Ми шукали старі фото, шукали як це зробити. У нас є така концепція декорацій міста. Кольори тут і пастельні (приглушені), які відповідають періоду, у якому побудована стіна, і є яскраві елементи", - каже Віталій Грег.

Мурал створили, аби привернути увагу туристів, каже керівник Туристично-інформаційного центру Дрогобича та учасник ініціативної групи "Дев'ятка" Ігор Чава. Наповнення міста муралами - це одна з ідей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...