• Головна
 • Цибулини лілії Tango розміром 12/14 і 14/16 – для початківців та професіоналів
Новини компаній
15:28, 29 жовтня 2020 р.

Цибулини лілії Tango розміром 12/14 і 14/16 – для початківців та професіоналів

Новини компаній

«Лілія, лілія, рости ж моя лілія» – співається у відомій пісні. Ця чудова квітка давно стала неодмінною окрасою українських садів. Пісні, легенди, казки про дивовижну рослину зустрічаються у фольклорі багатьох країн. Її зображення прикрашають полотна відомих художників. А на іконі «Нев’янучий цвіт» білосніжну лілію тримає у руках сама Богородиця.

Тисячоліттями люди використовували дану рослину не лише у садовому декорі. У Китаї та Японії її додають до страв. З давніх-давен відомі лікувальні властивості лілії. А витяжки з рослини – неодмінна складова багатьох косметичних препаратів.

Цибулини лілії Tango розміром 12/14 і 14/16 – для початківців та професіоналів, фото-1

Придбати можна  і сповна насолодитися їх красою та ніжним ароматом.

Особливості лілій виду Tango

Міжнародна класифікація вирізняє 10 основних видів лілій, серед яких найбільшим є вид азійських лілій. Лише він один налічує близько 5000 різноманітних сортів, переважна більшість яких – сучасні гібриди.

«Азійки» – найбільш стійкі та невибагливі рослини. Квіти мають однотонне забарвлення, іноді з темними вкрапленнями. Аромат або відсутній, або дуже ніжний.

Особливе місце у класифікації займає підвид азійських лілій під назвою Tango. Його особливості:

 • оригінальне забарвлення пелюсток – численні темні цятки в центрі, що контрастують з основним кольором,
 • різноманітна кольорова гамма,
 • великі квіти, діаметр яких сягає 20 см,
 • висота куща – не менше 1 м,
 • на одному стеблі формується суцвіття з 5 – 7 бутонів,
 • ніжний та дуже приємний аромат.

Серед лілій Tango поширений ефект фасціації. На етапі формування кілька квітконосів зростаються у один потужний стовбур, на якому визріває до 30 бутонів водночас. Цей неймовірно яскравий гігантський букет буде прикрашати ваш сад впродовж цілого місяця.

Калібрування цибулин лілій

Щоб слідкувати за якістю посадкового матеріалу голландські селекціонери ввели калібрування цибулин лілій. Існують чотири градації за розмірами по колу:

 • 11/12 см – малі,
 • 12/14 см – великі,
 • 14/16 см – гіганти,
 • 18 /20 см – Premium.

Цибулини малого розміру не мають достатньої сили, щоб забезпечити цвітіння у перший рік посадки. Вам потрібно буде чекати 2 – 3 роки, щоб помилуватися цвітінням лілії. Цибулини Premium – ідеальні для професіоналів, проте їх вартість значно вища.

Для початківців та любителів найкращим варіантом стануть цибулини розміром 12/14 та 14/16 см. Рослини зацвітуть уже в рік посадки, крім того, вони будуть відрізнятися невибагливістю та стійкістю до хвороб. А вартість порадує кожного покупця.

Цибулини лілії Tango – особливості посадки та догляду

З вирощуванням квітів впорається навіть новачок. Цибулини садять у грунт навесні (квітень – травень) або восени (вересень – жовтень). Для контейнерного вирощування підійде будь-який період.

Найкраще цвітіння буде спостерігатися у рослин, які ростуть на сонячних ділянках або у напівтіні. Лілії полюбляють землю з нейтральним або слабо кислим РН. Для отримання яскравих та великих квіток кущики підживлюють азотними добривами. Цибулини лілій чималенькі, тому при посадці вартує заглиблювати їх у землю на 10 – 15 см. Вище лінії заземлення з часом відростають повітряні корінці. Важливо слідкувати, щоб вони не пересихали. Проте перезволоження неприпустиме. Поливати рослину вартує лише за потреби.

Спеціалісти рекомендують мульчувати місця посадки, щоб зменшити кількість бур’янів та без особливої потреби не розпушувати землю і не травмувати цибулину. Коли наземна частина почне жовтіти, обережно зріжте листя та стебла, підживіть рослину калійними добривами та залиште набиратися сили до наступної весни. Накриття лілії не потребують.

На одному місці лілія Tango може рости 3 – 4 роки поспіль. Після цього рекомендують обережно розділити гніздо цибулини та розсадити його, адже за цей час у квітки з’явиться багато «діток».

Лілія Tango – окраса вашого саду

Лілії Tango можуть стати основним акцентом дизайну вашого саду. Вони чудово поєднуються з іншими видами та сортами лілій, трояндами, піонами, папороттю, широколистяними та хвойними рослинами. Їх рекомендують висаджувати вздовж огорож, на передньому плані дерев та групами на галявинах.

Пропонуємо звернути увагу на такі сорти:

 • Lion Heart – неймовірне поєднання світлих та темних кольорів на пелюстках. Бонус – незвичний для азійських лілій сильний аромат;

 • Strawberry and Cream – ніжно-кремова основа та малинові вкраплення біля центру;

 • Dot Com – лаконічна рожева зірочка з крапчастою серединкою;

 • Purple Eye – з майже чорними відтінками на пелюстках.

Скористайтесь нагодою придбати суміш цибулин Tango розміром 12/14 та 14/16 см. Посаджені разом, вони забезпечать вам вибух неймовірних кольорів та позитивних емоцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...