• Головна
  • У Дрогобичі Нацгвардія охоронятиме порядок в вечірній час
11:53, 22 жовтня 2020 р.

У Дрогобичі Нацгвардія охоронятиме порядок в вечірній час

На своє перше патрулювання у місті Дрогобичі вийшли військовослужбовці патрульної роти 2 Галицької бригади Національної гвардії України. Нацгвардійці будуть охороняти громадський порядок у складі самостійних піших патрулів з 18 до 24 години. Про це повідомляє сторінка 2 Галицької бригади Національної гвардії України у Фейсбук.

Як зазначив начальник Дрогобицького відділку поліції полковник Іван Малиш, місто потребує додаткових правоохоронців, аби стабілізувати безпеку на вулицях міста.

«В першу чергу ми дбаємо про безпеку наших громадян, - коментує Іван Малиш, - вулицями Дрогобича повинні ходити нацгвардійці, які мають довіру мешканців. Ми покладаємо на них великі сподівання, особливо у питаннях профілактики правопорушень. За перше патрулювання до них не було жодних зауважень. Знаємо, що вони сумлінно віднеслись до своїх обов’язків».

Фото 2 Галицької бригади Національної гвардії України:

Наразі військовослужбовці задіяні для забезпечення безпеки громадян у період виборчого процесу.
Довідково. Робота над відновленням підрозділу розпочалась у 2018 році. У 2019 році розпочався набір до патрульної роти. В подальшому військовослужбовці будуть виконувати завдання по охороні громадського порядку не лише в Дрогобичі, а й в Стебнику, Трускавці та Бориславі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...