• Головна
  • У Самборі збудували автостанцію за 10 млн. гривень
12:32, 17 жовтня 2020 р.

У Самборі збудували автостанцію за 10 млн. гривень

У Самборі, що згодом стане центром великого укрупненого району, нещодавно завершили будівництво нової автостанції. З неї відправляються автобуси усіх сіл району, до Турківщини, Старосамбірщини і навіть Мостищини та Дрогобиччини. Щогодини з автостанції відправляється 6 автобусів. LMN побувала тут та розпитала у керівництва, як у невеликому місті вдалось збудувати таку сучасну автостанцію вартістю понад 10 мільйонів.  

На нещодавно спорудженій автостанції вже працює понад 20 людей, а згодом буде створено ще понад 30 робочих місць. Збудувало її Самбірське автотранспортне підприємство, однак через карантинні обмеження урочистого відкриття не робили. 

“Можна було, звісно, почекати, коли спаде захворюваність і зробити все дуже пафосно. Але автостанція потрібна людям вже, тому вирішили не зволікати. Завершили будівництво, облаштували всередині, священник освятив і до роботи”, – розповідає LMN директор Самбірського АТП Іван Романяк. 

Всі фото: LMN

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Sergiollo Serg
17 жовтня 2020 р., 14:34
Стерилизатор ультрафиолетовый Uvc Medled макс сертифицирован SKL22-249416 Подробнее: https://alfa1.com.ua/p1213037384-sterilizator-ultrafioletovyj-uvc.html
live comments feed...