На Львівщині рекордна кількість хворих на Covid-19

На Львівщині рекордна кількість хворих на Covid-19

На Львівщині різко зросла кількість хворих на коронавірус. Учора у лабораторіях Львова провели 1000 ПЛР-досліджень на коронавірус і отримали 341 позитивний результат. Це черговий антирекорд.

Такої кількості хворих за добу з початку пандемії на Львівщині ще не фіксували.

Найбільшу кількість хворих, яку досі виявляли на Львівщині за добу за час пандемії, –це 275. Останні дні кількість хворих була у межах 200 – 247.

Як повідомила заступниця міського голови, керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, вчора коронавірусну інфекцію лабораторно підтвердили у 144 львів’ян.

Загалом станом на 13 жовтня на Львівщині коронавірус підтвердили у 23 129 мешканців області, з них 8914 одужали і 637 померли.

Нині медики фіксують різке зростання захворюваності по всій Україні. За прогнозами медиків, кількість хворих буде зростати і надалі. Аби перервати ланцюжок захворюваності, міністерство освіти пропонує оголосити дострокові двотижневі канікули у школах, а студентів перевести на дистанційне навчання.

Цього епідсезону до коронавірус додадуться і нові віруси грипу, яких у нас ще не було. Лікарі побоюються випадків, коли людина одночасно захворіє і на коронавірус, і на грип. Тому пропонують захистити себе хоч би від грипу та вакцинуватись.

Коментарі