• Головна
  • Холдинг TECHIIA інвестує 1 млрд. $ в побудову дата-центру в Україні
11:38, 12 жовтня 2020 р.

Холдинг TECHIIA інвестує 1 млрд. $ в побудову дата-центру в Україні

Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум з міжнародним холдингом TECHIIA про співпрацю щодо розбудови галузі інформаційних технологій, розвиток кіберспорту, STEM-освіти та будівництва дата-центру в Херсонській області, який буде обслуговувати обладнання вартістю 1 млрд доларів США.

Як передає Укрінформ, презентація проєкту відбулась 7 жовтня.

Планується, що дата-центр стане основою для Екотехнопарку. Потужність дата-центру становитиме 500 МВт, він виконуватиме функції зберігання, обробки даних та 3D-рендерінгу. Будівництво об'єкта відбуватиметься із використанням новітніх технологій та із врахуванням турботи про навколишнє середовище. Тепло, яке генеруватиме дата-центр, використовуватимуть на агрофермі, яка стане частиною Екотехнопарку. В першу чергу будівництва буде залучено 200 мільйонів доларів США інвестицій.

"Сьогоднішня наша зустріч присвячена тому, що ми починаємо партнерство як держава з холдингом TECHIIA. Цей проєкт передбачає побудову Екотехнопарку в Новій Каховці в Херсонській області, це потужний дата-центр, в якому, я впевнений, буде зберігатися багато даних, не тільки які стосуються держави, а і приватних компаній. А це буде впливати на розвиток електронного бізнесу в нашій країні", - сказав віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Він зазначив, що одночасно з цифровими послугами в Україні потрібно розвивати цифрову інфраструктуру і тому для держави є важливими подібні проєкти.

TECHIIA — холдинг, що об'єднує технологічні експертизи багатьох підприємств та окремих проєктів. Бізнес-напрямками холдингу є розробка програмного забезпечення, створення ІТ-продуктів, кіберспорт та медіа, фабричне виробництво сувенірної продукції преміум-класу та будівництво інфраструктурних об'єктів.

Холдинг TECHIIA інвестує 1 млрд. $ в побудову дата-центру в Україні, фото-1

TECHIIA застосовує принципи сталого розвитку, що базуються на високих етичних стандартах та принципах соціальної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Якій партії ви готові віддати свій голос?
проголосувало 286 відвідувачів
"ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
46,5%
"САМОПОМІЧ"
9,8%
"УДАР"
7,7%
"СИЛА І ЧЕСТЬ"
2,4%
"СЛУГА НАРОДУ"
8,4%
"ПРОПОЗИЦІЯ"
0,3%
"УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"
3,5%
"СВОБОДА"
3,1%
"ВАРТА"
4,5%
"ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ"
3,1%
"ЗА МАЙБУТНЄ"
1,0%
"ПАТРІОТ"
0,0%
"ГОЛОС"
4,5%
"БАТЬКІВЩИНА"
2,4%
"НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС"
0,7%
"НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ"
1,4%
"ПАТРІОТИ УКРАЇНИ"
0,0%
"ХРИСТИЯНСЬКО-ДЕМОКРАТИЧНИЙ СОЮЗ"
0,3%
"НАШ КРАЙ"
0,0%
live comments feed...