• Головна
  • Серед школярів шириться практика сатанинських ритуалів
14:56, 11 жовтня 2020 р.

Серед школярів шириться практика сатанинських ритуалів

Серед школярів шириться практика сатанинських ритуалів

У школах Львова та області через соціальну мережу TikTok учні почали повторювати дивні ритуали із використанням символу сатани. Таким чином, школярі «закликають», щоб, до прикладу, вчителька не прийшла на урок.

Батьків закликають проговорити з дітьми про такого роду «розваги» і застерегти їх від подібної практики. Про це повідомив отець Юстин Бойко на своїй сторінці у Фейсбук, оприлюднивши відповідний скріншот із відео, пише Твоє місто.

Отець каже, що останніми днями почав отримувати від небайдужих батьків тривожні листи, де вони розповідають, що серед дітей у школах поширилася практика малювати на стіні пентограму у колі (п`ятикутну зірку у колі) і промовляти магічні формули із загадуванням бажання.

«Діти як діти – трактують це як гру, а тому при цьому загадують бажання, щоби контрольної не було або щоби уроків не було і т.д. Але, такого роду практики не належать до жартів, оскільки потойбічний світ не є нам далекий. Існування зла, уособленням якого є диявол не є міфом, але реальністю»,  – звернувся отець до батьків.

Отець каже, що популяризація такої практики поширюється через популярну серед молоді соціальну мережу TikTok, при чому як у сільських, так і міських школах.

Про те, що такі ігри справді поширилися по школах, Тvoemisto.tv підтвердили уже троє батьків, як зі Львова, так і районів області. Мама п’ятикласника, який вчиться у Поморянах (попросили не вказувати імені) каже, що син розповів, що в його класі дівчата малювали таку зірку, щоб «вчителька не прийшла на урок».

«Всі посміялися. Звичайно, у це ніхто не вірить. Намалювали просто коло і зірку, але все одно як проконтролювати дитину», – сказала вона. Ще одна мама 4-класниці розповіла, що учні намалювали із TikTokу зірку, людину посередині і по боках свічки, мовляв, нібито як оберіг, щоб не померти. 

Отець Юстин звернувся із проханням до батьків розмовляти зі своїми дітьми про те, чим вони займаються у школі. 

«Практикування такого роду магічних практик може призвести до оплутання людини злим духом. Тоді людина вже не керує своєю волею, але зла сила», – каже отець.

Зазначимо, що п’ятикутна зірка була з давних часів символом охорони й безпеки. Її використовували у своїх ритуальних малюнках первісні люди. Як пояснює на сайті Домашньої церкви, християнський психолог, заступник голови Української Асоціації Християнської Психології Мирон Шкробут, пентаграму п’ятикутна зірка використовують відьми і чаклуни «білої магії», щоб викликати злих духів. Цей символ майже завжди говорить про залучення в окультизм. Перевернена пентаграма (символ чорнокнижної магії), часто із зображенням голови козла, означає сатану. На цьому знаку можуть бути інші символи – 666 або перевернутий хрест, а також літери єврейського алфавіту, які означають чотирьох тварин і душу людини, які показують перемогу матерії над духом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Якій партії ви готові віддати свій голос?
проголосувало 286 відвідувачів
"ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
46,5%
"САМОПОМІЧ"
9,8%
"УДАР"
7,7%
"СИЛА І ЧЕСТЬ"
2,4%
"СЛУГА НАРОДУ"
8,4%
"ПРОПОЗИЦІЯ"
0,3%
"УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"
3,5%
"СВОБОДА"
3,1%
"ВАРТА"
4,5%
"ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ"
3,1%
"ЗА МАЙБУТНЄ"
1,0%
"ПАТРІОТ"
0,0%
"ГОЛОС"
4,5%
"БАТЬКІВЩИНА"
2,4%
"НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС"
0,7%
"НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ"
1,4%
"ПАТРІОТИ УКРАЇНИ"
0,0%
"ХРИСТИЯНСЬКО-ДЕМОКРАТИЧНИЙ СОЮЗ"
0,3%
"НАШ КРАЙ"
0,0%
live comments feed...