На Стрийщині п'ятий день шукають зниклого 67-річного грибника

На Стрийщині п'ятий день шукають зниклого 67-річного грибника

На Стрийщині вже 5-ий день шукають безвісти зниклого 67-річного жителя села Воля-Задеревацька Івана Кочкодана. Чоловік ще 4 жовтня пішов до лісу по гриби і зник. Станом на п'ятницю, 9 жовтня, до його пошуку залучили поліцейських, надзвичайників, волонтерів та небайдужих, але жодні зусилля наразі не дали результату.

Відомо, що 67-річний Іван Кочкодан з села Воля-Задеревацька Стрийського району ще 4 жовтня близько 14:00 пішов до місцевого лісу по гриби і додому досі не повернувся. Поліція оголосила його в розшук та залучила до пошуків ДСНС та волонтерів.

У стрийській поліції ZAXID.NET повідомили, що спершу родичі намагалися знайти зниклого чоловіка самотужки і тільки на третій день звернулися в поліцію. Чоловік мешкає поблизу лісу і ходив по гриби не вперше. Що могло з ним трапитися, наразі невідомо. 

Особливі прикмети зниклого: зріст близько 170 см, лисий. Був одягнений в темно-коричневі штани, коричневий светр та чорні черевики. За попередніми даними, останній раз його бачили неподалік села Подорожнє Стрийського району. Повідомляється, що в зниклого можлива втрата пам’яті.

Усіх, хто матиме інформацію про місце перебування зниклого, просять повідомити за номерами телефонів: 097 697 26 08 або 102.

Коментарі