Tesla продовжують розсипатись на ходу «Гірше Жигулів» — пишуть власники

Tesla продовжують розсипатись на ходу «Гірше Жигулів» — пишуть власники

Ми постійно чуємо про серйозні поломки в машинах Тесла. Тепер один з електромобілів Tesla Model S мало не позбавив життя свого власника через несподівану поломку. ДТП описано на форумі tff-forum.de, а ми перекажемо в деталях. Постом з подробицями події поділився власник електрокара.

Автор вказав, що рухався на Model S90D по автобану в Цюріху зі швидкістю приблизно 200 км/г. після гальмування з-під переднього колеса почав валити дим, а кермо заблокувався. Коли все-таки електрокар зупинився, власник зміг оцінити збиток того, що сталося.

Побачене привело його в шок: нижній важіль передньої підвіски застряг в спицях диска, колесо протерло Підкрилок. На асфальті красувався довгий слід від витеклої гальмівної рідини.

Tesla продовжують розсипатись на ходу «Гірше Жигулів» — пишуть власники, фото-1

Власник Tesla Model S запевняє, що придбав автомобіль кілька років тому. За ці роки він проїхав всього 80 тисяч кілометрів. Після того, як він віддав електрокар на ремонт в дилерський центр, йому пояснили, що подібна поломка – не вина компанії, а наслідок природного зносу. За ремонт довелося платити. Сума, яку озвучили в дилерському центрі, була значною - 7 560 євро.

Tesla продовжують розсипатись на ходу «Гірше Жигулів» — пишуть власники, фото-2

Про поломки нижнього важеля передньої підвіски пишуть також власники Tesla Model X, але в компанії ці повідомлення не коментують. Хоча в разі збільшення автомобілів з подібною проблемою, далі відмовчуватися не вийде.

Також нещодавно власники Тесла повідомляли про те що у електромобіля на ходу відірвалась частина конструкції даху, відповідні фото виклали в інтернеті:

Tesla продовжують розсипатись на ходу «Гірше Жигулів» — пишуть власники, фото-3

Коментарі